איך לבחור סיגריה אלקטרונית?

face-vaping-young-man_155003-1827 (1)

בעשור האחרון הגיעה הבשורה למעשנים רבים, סיגריות אלקטרוניות פרצו לחיינו ומאפשרים למעשנים רבים להקטין את הסיכון בעישון וליהנות מחוויית עישון מושלמת. ככל שעוברות השנים השוק הולך וגדל, ויחד עם זאת המבחר וההיצע הולך וגדל. אז איך לבחור סיגריה אלקטרונית? מבולבלים? לא יודעים מה לבחור? הנה כל הפרטים.

לכל אחד עדיפויות שונות, טעמים וצרכים אחרים, בכדי שתוכלו למצוא בקלות את מבוקשכם הנה מדריך איך לבחור סיגריה אלקטרונית. ישנם מספר פרמטרים על פיהם תוכלו להחליט על המכשיר המתאים לכם.

גודל הסיגריה

אם נכנסתם אי פעם לחנות סיגריות אלקטרוניות, וודאי ראיתם את המדפים המלאים בסוגי סיגריות רבים. חברות רבות מציעות סוגי סיגריות רבים בגדלים שונים, ישנם סיגריות גדולות עם סוללות עוצמתיות ביותר, סיגריות בינוניות או קטנות יותר.

כאשר אתם עומדים לקבוע את גודל הסיגריה אותה תרכשו, חשוב להבין היכן אתם מאחסנים אותה במשך היום – בכיס, על השולחן או בכלל ביד. בהתאם לכך תוכלו להחליט על הגודל הרצוי.

סוללה

נקודה נוספת שחשוב לבדוק היא עוצמת הסוללה. ניתן למצוא סיגריות בעלות סוללות בעוצמות שונות. אם אתם מעשנים שעות רבות ביום, כנראה שתצטרכו סיגריה בעלת סוללה חזקה ביותר, אם אתם מעשנים ברמה פחותה יותר או בעוצמת וואט נמוכה יותר, תוכלו לבחור סיגריה עם סוללה בעוצמה נמוכה יותר.

וואט – ניקוטין

כידוע בכל מכשיר קיים אפשרות של העלאת והורדת עוצמת האידוי במכשיר. תוכלו לבחור את הרמה המועדפת עליכם. את הוואט תוכלו לקבוע בסיגריות דיגיטליות בלבד.

כמו כן, חשוב להתאים את רמת הניקוטין לרמת הצריכה שלכם.

טעם

בכל חנות לממכר סיגריות אלקטרוניות תוכלו למצוא מבחר עצום של נולי טעם לסיגריה. חברות רבות מציעות מגוון רחב של טעמים אהובים ונעימים. למידע נוסף אודות חנות סיגריות אלקטרוניות

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מציאת זוגיות – המדריך המלא

שאלת מליון הדולר איך מוצאים זוגיות טובה? אין לנו פתרונות קסם במדריך הזה למציאת זוגיות אך יש לנו ארגז כלים משובח שיוכל להגדיל את הסיכויים

קרא עוד »

איך תדעו שהמצבר הלך?

המצבר של האוטו, הוא למעשה הסוללה שמפעילה אותו, כאשר המצבר לא עובד, גם הרכב לא עובד. מצבר הוא חלק ברכב שמחליפים בכל כמה שנים, אבל

קרא עוד »