מציאת זוגיות – המדריך המלא

שאלת מליון הדולר איך מוצאים זוגיות טובה? אין לנו פתרונות קסם במדריך הזה למציאת זוגיות אך יש לנו ארגז כלים משובח שיוכל להגדיל את הסיכויים שלכם אם רק תסכימו להרהר בו בפתיחות.

 

לאהוב אותי

יהיה לכם מאד קשה לתת מקום למישהו לפני שתתנו מקום לעצמכם. היו סלחנים לחולשות שלכם. זכרו שאתם החבר הכי טוב של עצמכם איתו נולדתם ואיתו תמותו אז פרגנו לעצמם. השקיעו בעצמכם את מה שהייתם מוכנים להשקיע במישהו שאתם אוהבים.

 

להתבונן באמת

למה אתם לא בזוגיות? מה בהתנהלות שלכם מכשיל אתכם? האם זה הפחד משברון לב, האם זה הפחד מ"פלישת חייזרים" לחייכם או אמונות מגבילות? – איש מקצוע, חברים או התבוננות כנה ולא שיפוטית יכולים לרמוז על התשובה.

 

להיות בתנועה

משקעים יורדים מהשמים – זוגיות לא. הגדילו את מעגל החברים שלכם, הרשמו לאתרי היכרויות, שתפו מכרים ברצון שלכם למצוא זוגיות, אמצו ראש פתוח וגמישות מחשבתית ולצד זה אל תתעכבו על כאלה שרוצים לבזבז את הזמן שלכם.

 

לדבר בגובה העיניים

אף אחד לא אוהב מתנשאים. דברו עם אנשים מלב אל לב ובכנות. אל תלכו סחור סחור. אם משהו מרגיש לכם נכון אמרו זאת. אל תנסו ליפייף את מה שלא יפה ואל תנסו לכער את מה שיפה. אל תגמדו את החוזקות שלכם ואל תעצימו את החולשות שלכם. תנו לצד השני לראות מי אתם באמת – הרי זה מה שאתם רוצים, מישהו שיכיר אתכם באמת.

 

להיות כאן ועכשיו

העבר עבר ושמועות הן רק שמועות. אל תניחו הנחות ואל תפרשנו את מה שלא נאמר. תקשורת כנה ופתוחה היא הדרך הטובה ביותר לצלוח את הדרך למציאת זוגיות. מקסימום תמשיכו הלאה.

 

הכנסו עכשיו לאתר: https://www.odeliayakir.co.il/.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם