מציאת זוגיות – המדריך המלא

שאלת מליון הדולר איך מוצאים זוגיות טובה? אין לנו פתרונות קסם במדריך הזה למציאת זוגיות אך יש לנו ארגז כלים משובח שיוכל להגדיל את הסיכויים שלכם אם רק תסכימו להרהר בו בפתיחות.

 

לאהוב אותי

יהיה לכם מאד קשה לתת מקום למישהו לפני שתתנו מקום לעצמכם. היו סלחנים לחולשות שלכם. זכרו שאתם החבר הכי טוב של עצמכם איתו נולדתם ואיתו תמותו אז פרגנו לעצמם. השקיעו בעצמכם את מה שהייתם מוכנים להשקיע במישהו שאתם אוהבים.

 

להתבונן באמת

למה אתם לא בזוגיות? מה בהתנהלות שלכם מכשיל אתכם? האם זה הפחד משברון לב, האם זה הפחד מ"פלישת חייזרים" לחייכם או אמונות מגבילות? – איש מקצוע, חברים או התבוננות כנה ולא שיפוטית יכולים לרמוז על התשובה.

 

להיות בתנועה

משקעים יורדים מהשמים – זוגיות לא. הגדילו את מעגל החברים שלכם, הרשמו לאתרי היכרויות, שתפו מכרים ברצון שלכם למצוא זוגיות, אמצו ראש פתוח וגמישות מחשבתית ולצד זה אל תתעכבו על כאלה שרוצים לבזבז את הזמן שלכם.

 

לדבר בגובה העיניים

אף אחד לא אוהב מתנשאים. דברו עם אנשים מלב אל לב ובכנות. אל תלכו סחור סחור. אם משהו מרגיש לכם נכון אמרו זאת. אל תנסו ליפייף את מה שלא יפה ואל תנסו לכער את מה שיפה. אל תגמדו את החוזקות שלכם ואל תעצימו את החולשות שלכם. תנו לצד השני לראות מי אתם באמת – הרי זה מה שאתם רוצים, מישהו שיכיר אתכם באמת.

 

להיות כאן ועכשיו

העבר עבר ושמועות הן רק שמועות. אל תניחו הנחות ואל תפרשנו את מה שלא נאמר. תקשורת כנה ופתוחה היא הדרך הטובה ביותר לצלוח את הדרך למציאת זוגיות. מקסימום תמשיכו הלאה.

 

הכנסו עכשיו לאתר: https://www.odeliayakir.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת לפני שימוש בגרניק לשטיפת רכב?
כאשר מכונית נשטפת, תהליך הניקוי מתבצע על ידי מכונה באופן בלעדי. המכונה משתמשת בלחץ מים וחומרי ניקוי...
קרא עוד »
אוג 08, 2022
מה צריך לבדוק לגבי חברת פירוק רכבים באשדוד?
כל רכב מושבת הופך ללא שימושי עבור הבעלים שלו לכן מומלץ למכור אותו לפירוק. השבתת רכב יכולה להיגרם בשל...
קרא עוד »
פבר 08, 2022
טיפול הצערת הפנים של BodyTite: פתרון למראה צעיר
מחפשים פתרון להשגת מראה צעיר והסרת קמטים, כתמים וצלקות פוסט אקנה? שיטת BodyTite, הליך זעיר פולשני שפותח...
קרא עוד »
ינו 28, 2023