מורה פרטי לIELTS – כי לא תוכלו לבד

מורה פרטי לIELTS – כי לא תוכלו לבד

בדרך כלל אנו אוהבים להיות בגישה חיובית ולנטוע את התחושה בתלמידים שלנו שהם יכולים, אבל זאת אנו עושים לאחר שאנו מלמדים אותם את כל השיטות, הטכניקות ומה שצריך כדי לעבור את מבחן ה- IELTS בהצלחה כשאנו יודעים שיש גיבוי למה שאנחנו אומרים. ללא מורה פרטי לIELTS או לימוד בקבוצות קטנות או בשיעורים עצמאיים דרך קורס IELTS מקצועי יהיה לכם קשה לעבור את המבחן בציון גבוה אלא אם כן נולדתם למשפחה המדברת אנגלית ברמת שפת אם שהרגילה אתכם לכך מגיל קטן. אם זה לא המצב ואתם מחפשים אחר מורה פרטי לIELTS אתם עושים נכון.

מה זה מבחן IELTS?

מבחן IELTS הוא מבחן הבודק את רמת האנגלית שלכם כשפה זרה. אם אתם רוצים לעבוד, להגר או ללמוד במדינה זרה שבה השפה האנגלית היא שפת האם: כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ובריטניה למשל – תצטרכו לעבור מבחן שפה זרה. יש 3 כאלה המוכרים ונחשבים בעולם, גם IELTS הוא אחד מהם. מה זה מוכר בעיקר במדינות קנדה, אוסטרליה וניו זילנד כאשר אם תרצו ללמוד או לעבוד בבריטניה תצטרכו לעבור גרסה בריטית של המבחן הנקראת UKVI IELTS. ההבדל ביניהם הוא שמבחן רגיל נעשה ברובו על מחשב למעט החלק של הדיבור ואילו הגרסה הבריטית נעשית על דפים למעט החלק של הדיבור כמובן.

סוגי המבחנים וציונים שאנו רוצים לשאוף אליהם:

יש 2 סוגים של מבחני IELTS: מבחן כללי ומבחן אקדמי. המבחן האקדמי משמש כמובן עבור מי הרוצה ללמוד במדינת היעד ואילו המבחן הכללי מתאים יותר לעבודה/הגירה לאותה מדינה. הציונים נעים בין 0 ל9 לכל אחד מארבעת חלקי המבחן כאשר הציון הסופי הוא ממוצע של 4 הציונים של החלקים (כלומר גם כן בין 0 ל9). בעזרת מורה פרטי מקצועי ומנוסה בתחום תוכלו לעבור את המבחנים בציון גבוה ולהיות רגועים בדרך למטרה הבאה שלכם.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך לשיר נכון כשמקליטים שיר
הקול האנושי הוא אחד מכלי הנגינה היפים והמורכבים ביותר שקיימים. למעשה, הקלטת שירה באולפן נחשבת לאחד...
קרא עוד »
אפר 24, 2019
כמה עולים שיעורים פרטיים לילדים – יצאנו לבדוק
הורים רבים מתעניינים היום בכל הנוגע לעלות של שיעורים פרטיים לילדים. ובכן, ניתן למצוא היום שיעורים...
קרא עוד »
פבר 27, 2021
מתנות לפסח עם ערך מוסף חברתי של תרומה לקהילה
יותר ויותר עסקים בוחרים בשנים האחרונות לקנות לעובדים שלהם מתנות לחגים שיש בהן ערך מיוחד, ערך חברתי....
קרא עוד »
דצמ 16, 2021