מעמד לבקבוקי יין מעץ או מתכת – מה עדיף לבחור?

למעמד לבקבוקי יין יש בדרך כלל שתי ידיות, אחת משני צידי הבקבוק, ומוט אופקי או מוט לרוחב החלק העליון. המוט מוחזק במקומו על ידי שתי זרועות מקבילות המחוברות אל המוט בזוויות ישרות.

המעמד יכול לשמש בדרכים שונות: לתמיכה בבקבוק בזמן המזיגה, להחזיק בקבוק יין שלא נפתח זקוף כך שניתן יהיה לראותו מכל הזוויות, כדי למנוע מבקבוק יין פתוח להתהפך וכדומה.

להלן שני סוגים נפוצים של מעמדים ליין והיתרונות שלהם – מעמדים ממתכת ומעמדים מעץ.

כל היתרונות של מעמדי יין מעץ

מעמד לבקבוקי יין מעץ הוא כלי שימושי למי שרוצה להציג את בקבוקי היין שלו בצורה אטרקטיבית וניתן להשתמש בו על מדף או שולחן. מעמד יין מעץ הוא דרך מצוינת לאחסן את בקבוקי היין שלך. זה לא רק מסוגנן, אלא גם פונקציונלי. הם קלים לניקוי וניתן לייצר אותם בכל גודל.

מעמדים מעץ לבקבוקי יין:

– מעמדים מעץ לבקבוקי יין משמשים לרוב כרהיט דקורטיבי בבית או במשרד.

– הם מגיעים בצורות וגדלים שונים, כאשר חלקם מסורתיים יותר מאחרים.

– קל לנקות אותם וניתן לייצר אותם בכל גודל.

מעמדים לבקבוקי יין ממתכת

מעמד מתכת לבקבוקי יין הוא דרך מצוינת לשמור על אוסף היין שלך מאורגן ומוצג. והוא גם נועד לשמור על בטיחות בקבוקי היין שלך.

ניתן להשתמש במעמד זה במגוון דרכים. יש אנשים שמשתמשים בו כדי להציג את הבקבוקים שנאספו על הקיר, בעוד שאחרים משתמשים בו כמקום לאחסון כוסות היין שלהם.

מעמד המתכת בגימור כסף יציב עם בסיס שחור מט. הוא עשוי מפלדה, כך שהוא יכול להכיל עד תריסר בקבוקים בבת אחת. המעמד יכול לשמש גם כפריט אטרקטיבי של עיצוב בבית או במשרד.

לחנות מתנות מקוריות >>>

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים להכנת פיצה

פיצה היא אחת המנות הפופולריות ביותר בעולם. זוהי ארוחה טעימה שאפשר להכין בבית. היא קל להכנה, ואתם יכולים לקבל אותה עם הרבה תוספות שונות. אם

קרא עוד »

השכרת במות לאירועים

אירועים רבים מצריכים הקמת במה שבה יופיעו אמנים, זמרים, להקות או אנשים יישאו נאומים, יקיימו טקסים ועוד. הקמת הבמות לאירועים תיעשה על ידי חברה חיצונית

קרא עוד »