קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של אפשרויות עבור הלקוחות. חלק מהחברות מציעות שירותי קייטרינג לפגישות עסקיות, כנסים או אירועים. אירועים אלה עשויים להיות רשמיים או לא רשמיים באופיים. במקרים מסוימים זה לא מעשי לספק מזון במקום בפגישה עסקית או כנס בגלל מגבלות זמן או מגבלות מקום. לכן יש צורך לספק שירותי קייטרינג בתיאום מראש לאירועים אלו.

עושים אירוע לא יודעים מה להחליט מבחינה קולינארית? שף לאירועים פרטיים זה הפתרון המושלם!

מתי נצטרך שירותי קיירטינג איכותי?

קייטרינג לא פורמלי מתייחס למתן ארוחות במפגשים חברתיים כגון חתונות, מסיבות יום הולדת וחגיגות אחרות בהן האורחים יכולים לבוא וללכת כאוות נפשם. אירועי קייטרינג רשמיים הם אלה המחייבים את האורחים להשתתף מתחילתו ועד סופו (כלומר, חתונות). או כאלה שמחייבים אורחים להשתתף בזמן מסוים. חברות רבות החלו לספק שירותי מזון ומשקאות לפגישות עסקיות. חברות אלו מספקות מגוון אפשרויות קייטרינג החל ממסורתי ועד עכשווי. הם עשויים להציע מזון כמו נקניקיות וצ'יפס, כריכים או לחמניות סושי, כמו גם משקאות כמו קפה ותה. ישנם גם קייטרינג המתמחים בהיצע של מאכלים אתניים כגון מזנונים הודיים, ארוחות מקסיקניות או מזנונים סיניים. 

איך להבדיל בין קייטרינג חובבני לאיכותי?

קייטרינג איכותי הוא הפעולה של מתן מזון ושתייה לאורחים, בדרך כלל במהלך אירוע חברתי. קייטרינג יכול להתבצע כעסק צדדי או כשירות מקצועי.

איכות שירותי הקייטרינג מוערכת לרוב על פי איכות המזון והמשקאות המוגשים, מיומנות השרתים וגורמים נוספים כמו הצגת המנות, סידור השולחן ותאורה.

ניתן להבחין בין שירותי קייטרינג מקצועיים מאלה הניתנים על ידי חובבים או מתנדבים בכך שיש להם צוות המוקדש להכנת ארוחות תוך שימת לב לפרטים והצגה, בעוד שבדרך כלל מאמצי חובבים או מתנדבים יהיו סתמיים יותר באופיים. שף מקצועי הוא מישהו שלמד והכשרה לבצע אמנות קולינרית. 

מחפשים קייטרינג גורמה? היכנסו >>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאיזה גיל אפשר לקחת לימודי אגרוף לילדים
רוצים לשלוח את הילדים כדי להתחיל לימודי אגרוף לילדים? ברוב המקומות ניתן לעשות את זה מגיל 6, אם כי כאשר...
קרא עוד »
פבר 09, 2021
מארחים בסופ"ש? היכן תמצאו מבחר כלים חד פעמיים בזול?
איך אתה יכול להפוך את סוף השבוע שלך למהנה יותר? רבים בוחרים לארח אנשים. אבל כדי לארח, צריך לא מעט הכנות...
קרא עוד »
אוג 23, 2022
ברכת המזון
אוכל הוא ברכה ביהדות. זה משהו שתמיד צריך להיות אסירי תודה עליו. חשוב לדעת על ברכת המזון ביהדות וכיצד...
קרא עוד »
דצמ 17, 2022