לוכד נחשים בהרצליה

לוכד נחשים הוא אדם הלוכד נחשים וזוחלים אחרים. בדרך כלל הם מועסקים על ידי אנשים פרטיים או עסקים כדי להדביר/להרחיק נחשים לא רצויים מהבית או מהעסק.

לוכדי נחשים משתמשים בשיטות שונות כדי ללכוד את הנחשים כולל שימוש במלכודות, פיתיון אותם באוכל, שימוש ברשת או בכלוב כדי ללכוד אותם חיים, או לכידת מתים בשקית חול.

תפקידו של לוכד נחשים משתנה בהתאם לסוג הנחש שיש להדביר. לדוגמה, אם מדובר בנחש ארסי, לוכד הנחשים ישתמש במוט לכידתו ואז ייקח אותו לטיפול. אם הנחש אינו ארסי, הם ישתמשו במלקחיים או בידיים שלהם כדי לתפוס אותו ואז לשחרר אותו באזור שבו אין בני אדם.

3 נחשים שכדאי להיזהר מהם:

הנחש בגינה שלך יכול להיות מועיל או מטרד. הוא יכול לאכול חיות קטנות, ציפורים, או שהוא לא עושה כלום. בהתאם למין הנחש הוא עלול להיות לא מזיק או מסוכן ולכן חשוב להכיר כמה מהנחשים הנפוצים שאתם חייבים להכיר:

  1. נחש הבירית המזרחי
  2. נחש המים הצפוני
  3. הנחש האדום

לוכד נחשים בהרצליה

לוכד נחשים בהרצליה הוא איש מיוחד במינו. לוכד נחשים מקצועי דורש הרבה מיומנות וידע כדי להיות מסוגל לעשות. לוכד הנחשים צריך לדעת איך לטפל בנחשים באזור הרצליה, איך לתפוס אותם ואיך לשחרר אותם מבלי לפגוע בבעל החיים.

מה לעשות כשרואים נחש

אם אתה רואה נחש בבית או בחצר שלך, עדיף לעזוב את האזור מיד ולהזעיק עזרה. אם אתם נמצאים בשטח פתוח, כמו פארק או מגרש משחקים בבית ספר, נסו להתרחק כמה שיותר מהנחש מבלי לרוץ. אם אתה נמצא בחלל סגור כמו הבית או המכונית שלך, סגור את כל הדלתות והחלונות והישאר בפנים עד שתגיע עזרה.

חשוב לזכור שנחשים לא תמיד ארסיים – הם יכולים להיות לא מזיקים אם הם קטנים מספיק או אם אין להם ניבים בכלל!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מתנה ליום נישואין
החיים הם דבר מעגלי שבו יש את אלה אשר נולדים ואת אלה אשר מזדקנים. מן הרגע שבו הורה הופך להיות כזה הוא...
קרא עוד »
יונ 11, 2019
מכירת רכבים לפירוק בדרך הקלה ביותר
הרכב שלהם מיועד לשימוש קבוע, ולעתים גם יומיומי, אבל כאשר יש בו תקלות רבות וחגם חוזרות, או לאחר שעבר...
קרא עוד »
מאי 03, 2022
טיול לים המלח, לא רק כדי לרפא מחלות
ים המלח ידוע בסגולותיו הרפואיות. אנשים הסובלים מבעיות בעור, אנשים שמערכת הנשימה שלהם בעייתית וגם...
קרא עוד »
פבר 22, 2019