איך מבטלים פוליסת ביטוח ואיך זה ישנה לכם את החיים

איך מבטלים פוליסת ביטוח ואיך זה ישנה לכם את החיים

האם אתם יודעים כמה כסף אתם מוציאים בכל חודש על ביטוח? הרוב המוחלט של אזרחי ישראל כלל לא מודע לסכום הזה. מה שבטוח, הרבה ישראלים משלמים יותר מדי כסף, שלא לצורך. הסיבה לכך היא שחברות הביטוח מפעילות כיום מערך משומן של מכירות טלפוניות. הנציגים מוכרים לא פעם כפל ביטוח וגם ביטוחים מיותרים לחלוטין, שלא דרושים לכם. נסביר אך מבטלים פוליסת ביטוח ואיך זה ישנה לכם את החיים. 

להפסיק לזרוק כסף לפח 

חשוב להדגיש שאנו לא נגד ביטוח ולא נגד חברות הביטוח. לביטוחים באופן עקרוני יש תכלית חשובה. הם נותנים לכולם כרית ביטחון כלכלית, במידה וקורה מקרה קשה, לא צפוי שעלול להביא לחורבן כלכלי. אבל, כאשר משלמים כל חודש כסף שחלקו מופנה לביטוחים מיותרים, אתם בעצם זורקים כסף לפח. ברגע שאת או אתה מבטלים פוליסת ביטוח שלא באמת צריך, נשאר לכם יותר כסף שאתם עובדים קשה בשבילו. אנשים רבים משלמים בכל חודש מאות שקלים ויותר, על ביטוחים מיותרים. חבל? התשובה ברורה. 

ביטול בלי ללכת לאיבוד בדרך 

יש פוליסות שאפשר לא לחדש כאשר הן מסתיימות. פוליסות אחרות מתחדשות באופן אוטומטי, עד שמודיעים על בקשת ביטול. איך מבטלים פוליסת ביטוח? טכנית, אפשר לבטל על פי סוג הפוליסה ותנאיה. חלק מהחברות מאפשרות לבטל על ידי הודעה בפקס (מיושן, זה נכון) או במייל או דרך הודעה באתר. אפשר לשלוח מכתב או לשוחח עם נציג שירות או לפנות לסוכן ביטוח. אבל, יש סיבה טובה שכדאי להתייעץ עם ייעוץ ביטוח אובייקטיבי. רק גורם אובייקטיבי, שלא מועסק בחברת ביטוח, יוכל לבדוק לכם את סך הביטוחים ולומר – מה כדאי להשאיר (ולמה) ומה כדאי לבטל (ולמה). 

למידע נוסף היכנסו לאתר: https://www.myexpert.co.il/

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך לבחור כינור למתחילים

כינור הוא לא רק כלי נגינה, הוא סמל למוזיקה. זה סמל של יופי ואלגנטיות. זה גם אחד הכלים הכי פופולאריים ביותר בעולם. כינור הוא כלי

קרא עוד »