סגנונות של עיצוב פנים בירושלים

עיצוב פנים הוא חלק עצום מהבית. זה עוזר לגרום למקום להיראות יפה יותר, פונקציונלי ומושך יותר. הכרחי שאנשים יבחרו בסטודיו לעיצוב פנים שיוכל לעזור להם להגיע למראה הרצוי במינימום מאמץ.

סגנון עיצוב הפנים של ירושלים משתנה בין מסורתי למודרני, וניתן למצוא בעיר סגנונות רבים ושונים. במאמר זה נחקור את שלושת הסגנונות הנפוצים ביותר שנמצאים בירושלים – הים התיכון, האימפריה העות'מאנית והמודרניסטית.

אילו סגנונות עיצוב יש למבנה ירושלמי? 

עיצוב הפנים הירושלמי המסורתי התבסס על מסורת ערבית לבנטינית המשתמשת בצבעים בהירים ובחומרים טבעיים כמו עץ ואבן כדי ליצור חללים אלגנטיים ונוחים כאחד. כמו למשל סגנון ים תיכוני: סגנון זה מאופיין בצבעים חמים כמו חומים וכתומים עם שילוב של טקסטורות רכות כמו שטיחי צמר ואביזרים לבית. סגנון זה מושווה לעתים קרובות לתרבות הבדואית של דרום ישראל בה הם חיים באוהלים עם חומרים טבעיים כמו שמיכות צמר, עורות של בעלי חיים, שטיחי צמר על הרצפה, עורות כבשים מעל המיטה.

יש סגנון של האימפריה העות'מאנית: סגנון זה משתמש בצבעים עשירים כמו זהב, אדום וירוק כהה עם דפוסים על קירות עשויים מצורות גיאומטריות או עיצובי פרחים. 

או מודרניסטי: סגנון זה משתמש בקירות לבנים עם רהיטים שחורים או הדגשות מתכת כדי ליצור תחושה תעשייתית

ירושלים היא עיר עם היסטוריה עשירה ומורשת תרבותית. זהו גם המיקום של כמה מהמבנים המפורסמים בעולם. ירושלים ידועה באופן מסורתי בסגנונה הים תיכוני, אך בשנים האחרונות חלה נהירה של עיצוב פנים בסגנון ישראלי. סגנון זה מאופיין במינימליזם ובחומרים טבעיים כמו עץ, אבן ומתכת.

כך אפשר לבחור בסגנונות עיצוב כמו: 

1) מסורתי

2) מודרני

3) עכשווי

מעצב פנים טוב בירושלים יספק לכם את הסגנון הנכון עם התאמה לצרכים של המבנה ושלכם. 

לפרטים: https://yunu.design/

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם