ערכת יצירה לילדים – לא רק כדי להעביר את הזמן

לרוב אנו מתייחסים לשיעורי יצירה של ילדים ועבודות ציור או פיסול פחות ממה שהם באמת שווים. אנו מניחים שציור ויצירות אומנות זה דבר מובן מאליו לילדים, ופעולה שאין להעלות בערכה במיוחד. אך טעות בידינו. יצירה ואומנות הינן פעולות המסוגלות לעורר יצירתיות, מחשבה ודמיון רב אצל הילדים ולהגביר בהם יכולות וכישרונות חבויים. הם מסוגלים לבטא באמצעות ציור, צביעה, בניה ופיסול כל מני רעיונות מן הכוח אל הפועל כמו שרק ילדים יכולים, עם ברק ואור בעיניים. לכן, אם אתם מעוניינים לשפר את הכישורים של הילדים תוך כיף והנאה רבה, תוכלו לרכוש להם ערכות יצירה לילדים שיסבו להם הנאה צרופה.

היתרונות של עבודות יצירה

יצירה נחשבת לפעילות בה האדם בונה משהו יש מאין, באמצעות כוח הדמיון, המחשבה והרצונות שלו. דרך האומנות ניתן לבטא רגשות, כך שילדים עם יכולים לעשות בזה שימוש בתור מגרש לביטוי רגשות ורצונות, באופן שאנו המבוגרים יכולים לראות זאת ולפעול בהתאם. לא לחינם הצטבר המון מידע לגבי היתרונות הטיפוליים של אומנות, עד שנוצר מקצוע שלם של טיפולים באומנויות ויצירה.

להשיג באתר: https://artistim.co.il/

יצירה – הרבה מעבר להעברת הזמן.

יצירה לא נועדה רק בשביל להעביר את הזמן – היא הזדמנות נהדרת להוציא לאור כישורים ויכולות מיוחדות שאולי לא הייתם רואים אצל ילדים בשטחים אחרים בחיים. תוכלו לקחת את זה קדימה ולרשום את הילדים שלכם לחוגים מיוחדים שייקחו את הכוחות המיוחדים האלה קדימה ויעשירו אותם.

תוכלו לבחור עבור ילדכם כל מני ערכות יצירה על פי מה שמושך אותם – חוברות יצירה, מילוי קווים על פי מספרים והוראות שלב אחר שלב, יצירת דגמים בתלת מימד, עבודות עם חרוזים ועוד. אין ספק שמדובר בעולם אינסופי שיעשיר את ילדכם הרבה מעבר לכל דמיון. 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »