שבת חתן בר מצווה – איך חוגגים את זה בסטייל

כידוע, כאשר ילד יהודי מגיע לגיל 13 הוא אמור לעלות תורה ולציין בכך את העובדה שהוא הגיע לגיל המצוות. אירועי בר מצווה בדרך כלל מתחלקים לשני חלקים. החלק הטקסי והחלק של המסיבה. 

החלק הטקסי כולל את העלייה לתורה בבית הכנסת, זאת אחרי שהילד למד את פרשת השבוע עם רב. הפרשה שהוא צריך ללמוד היא זו שקוראים בשבת של יום ההולדת שלו. עליו ללמוד עליה וכיצד להקריא אותה ולאחר מכן הוא יעלה לתורה בבית כנסת ויעשה זאת. 

החלק השני הוא כאמור החלק של המסיבה. חלק זה יכול להתבצע פעם אחת, באולם, גן אירועים או כל מקום אחר, אז מזמינים את כל בני המשפחה והחברים מהכיתה, תנועה וחוגים, לחגוג איתו. ישנן משפחות שחוגגות את החלק הזה בחלקים שונים, בשביל להפריד בין המסיבה לילד לבין המסיבה למשפחה. 

בכל מקרה, אירוע שבת חתן בר מצווה יכול להיות מצויין בצורות שונות, בין אם זה שהוא יהיה נעים ומיוחד לילד ובין אם זה בשביל להקל על ההורים. 

איך אפשר לציין שבת חתן בר מצווה?

ראשית, אפשר לעשות זאת בצורה פשוטה, כאשר מציינים את האירוע בבית הכנסת הסמוך לבית ההורים, ואז להזמין את האורחים לארוחה מיוחדת בבית או לחילופין, לערוך את הארוחה בבית הכנסת. 

שנית, אפשר להזמין מקום בבית מלון או בית הארחה אחר. אז צריך לבחון כיצד יוכלו חבריו של הבן להגיע אל המקום. קבלו ייעוץ של חברת תיירות ונופש אורון העוסקת בתחום.

שלישית, יש לבדוק אופציה כיצד אפשר לערוך שבת חתן בירושלים, כך אפשר לחגוג את האירוע בכותל. במקביל אפשר להתארח בבית מלון או לחגוג מסיבה גדולה במסעדה או באולם אירועים בעיר, וכן אפשר לערוך את הארוחה עצמה גם בכותל. 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של

קרא עוד »

Office moving

There are a number of companies offering office moving services, but there is one that is special in that it has the best service and

קרא עוד »