מכירת רכבים לפירוק בדרך הקלה ביותר

הרכב שלהם מיועד לשימוש קבוע, ולעתים גם יומיומי, אבל כאשר יש בו תקלות רבות וחגם חוזרות, או לאחר שעבר תאונה קשה, כדאי לכם לחשוב גם על מכירת הרכב, שהפך לנטל במקום להיות נכס, וגורר אתכם להוצאות מיותרות ולחוסר ודאות לגבי אפשרות וכדאיות השימוש בו. במקרים כאלה אין סיבה להתייאש או לחפש פתרונות יצירתיים וניתן מיד להיפטר מהרכב על ידי מכירותו לבעלי מגרשים לפירוק. מגרשים כאלה פזורים ברחבי הארץ והם מעניקים לכם אפשרות להיפטר מהרכב במהירות וגם לקבל תמורה נאה עבור כלי שיצא מכלל שימוש ועדיין עלול לחייב אתכם באגרות וקנסות. לכן אין ספק שמכירה למגרש היא פתרון מיידי. 

מחפשים קונה רכבים מושבתים? דברו איתנו >>>

התועלת של בעלי המגרש

כמובן שאפשר לנסות למכור את הרכב בשוק החופשי, אבל אם מצבו רע והוא דורש תיקנים רבים – הסיכוי למצוא קונה נחשב נמוך מאוד בעולם שיש בו שוק גדול לרכבים משומשים וגם אופציות של ליסינג. זמן רב עלול לעבור בחיפושים, ובינתיים תחוייבו באגרות ותיחשבו לבעלי הרכב. כמו כן תצטרכו למצוא לו מקום חנייה קבוע, וזה עלול להיות בתשלום. בעלי מגרשי מכוניות ישמחו לרכוש מיד את הרכב, בכל מצב שהוא, ולהציע תמורה מיידית. מיד לאחר המכירה יעבור כל הטיפול ברכב לידי בעלי המגרשים והם ינסו למכור את החלפים למוסכים ואת מטילי הברזל לסוחרים. 

צרו קשר עם DBC קונה רכבים לפירוק>>>

השלמת עסקה במהירות ובקלות

בעלי מגרשים רבים ישמחו לקבל את הרכב שלכם ולנצל אותו לצרכיהם. חשוב לוודא לפני המכירה שבעל המגרש כבר דאג לגרירת הרכב וקבע אתכם מיקום מדויק, וזאת כדי להימנע מהפתעות לא נעימות. כמו כן בעלי המגרש יטפל בהעברת הבעלות כדי שלא תצטרכו לשלם עבורו אגרות רישוי, וגם על כך יש לעמוד. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ההיסטוריה של עגילים באוזן
מי החל את טרנד העגילים? ועבור מה שימשו את התרבויות השונות והעתיקות? תכשיטים מלווים את האנושות כבר...
קרא עוד »
ינו 25, 2020
גרביים מעוצבות – מי מעצב לכם את הגרביים
גרביים מעוצבות כבשו את עולם האופנה בסערה, ומאפשרים לאנשים להציג את היצירתיות והאינדיבידואליות שלהם...
קרא עוד »
אוג 16, 2023
מה זה קוטל זרע
אם אתם מחפשים אמצעי מניעה טבעי ולא הורמונלי, כדאי מאוד שתכירו את קוטל הזרע. מדובר על ג'ל טבעי ונטול...
קרא עוד »
מאי 18, 2021