קלפים שיכולים לשנות את החיים

קלפי טארוט הם קבוצה של 78 קלפים המשמשים במשחקי קלפים, חיזוי עתידות.

הטארוט הוא סט עתיק של קלפי משחק שמקורו בצפון איטליה בסוף המאה ה-16. קלפים אלה שימשו במקור למשחק בשם טארוצ'י, שהיה דומה לברידג' של ימינו. המילה "טארוט" נגזרת מהמילה האיטלקית tarocco, שפירושה "טרמפים" או "קלפי כוח".

קלפי טארוט שימשו במשך מאות שנים למטרות חיזוי עתידות בתרבויות שונות ברחבי העולם. לדוגמה, הם שימשו צוענים כדי לקרוא אירועים עתידיים ולחזות מספרי מזל מאז שנות ה-1800.

קלפי טארוט הם סוג של משחק קלפים המשתמש בחפיסה של 78 קלפים כדי לספר סיפורים, לחזות את העתיד או לחשוף תובנות על ההווה.

קלפי טארוט משמשים ככלי ניחוש בתרבויות שונות. חפיסות הטארוט המוקדמות ביותר הידועות נמצאו בהריסות פומפיי ומתוארכות למאה ה-16.

בנוסף לניבוי העתיד, ניתן להשתמש בטארוט גם למטרות אחרות כמו ריפוי, מדיטציה ושיפור עצמי.

קלפי טארוט הם סט של קלפים ועליהם איורים המשמשים לניחוש. הם קיימים במשך מאות שנים ויש להם הרבה משמעויות שונות בהתאם לאדם המשתמש בהם.

ניתן להשתמש בקלפי טארוט כדי לחזות את העתיד או לעזור לאנשים להבין את מצבם הנוכחי. הם יכולים לשמש גם כדי לקבל תובנה לגבי האישיות של האדם, חיי האהבה, סיכויי הקריירה וכו'.

קלפי טארוט פופולריים מאוד במדינות שונות ברחבי העולם ומשמשים לרוב כסוג של בידור או כחלופה לצורות אחרות של חיזוי עתידות או פתירת חלומות.

טארוט הוא משחק קלפים המשתמש בחפיסה של 78 קלפים כדי לספר את סיפור חייו של אדם. ישנם סוגים רבים ושונים של קלפי טארוט, אך הסט הנפוץ ביותר הוא חפיסת הטארוט Rider-Waite.

קלפי טארוט משמשים ככלי ניחוש ולהורוסקופים. הם יכולים לשמש להדרכה רוחנית, קריאות נפשיות וגילוי עתידות.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם