איזו אבקת חלבון מתאימה למתאמן מתחיל?

כל מתאמן מתחיל יודע כיום כי תזונה נכונה היא חלק מרכזי ובלתי מתפשר בכל הנוגע להצלחה בחיטוב ופיתוח הגוף שלנו. כדי להגיע להישגים פיזיים ומקצועיים באימונים שלנו עלינו לשמור על תזונה נכונה המקפידה על אכילת מזונות מזינים, הפחתת השומנים והקלוריות הלא רצויות, אכילת פחמימות טובות המסייעות לנו לאושש את הגוף מהר יותר ולאפשר לחלבון להיספג היטב בגוף ועוד. שימוש באבקת חלבון יכול לסייע לנו לתזונה נכונה ויעילה יותר, במיוחד להקל על נושא הכנת הארוחות והזנת הגוף לאחר אימון.

מהי אבקת חלבון ומדוע היא מומלצת?

אבקת חלבון היא אבקה העשויה בדרך כלל ממי גבינה והיא כוללת מנת חלבון בכמות מספקת, לצאת חומצות אמינות החיוניות לבניית השרירים. כאמור השרירים נהרסים במהלך האימון וכאשר אנו עובדים על חיטוב או ניפוח שרירים חשוב מאוד להזין את הגוף במספיק חלבון כדי לסייע לשרירים להיבנות מחדש ולהעלות את מסת השריר שלנו. אבקת חלבון היא אבקה המלאה בחלבון, חומצות, ויטמינים ומינרליים החיוניים לגוף וניתן לערבב אותה עם מים או חלב בדרך כלל ולשתות אותה בקלות לאחר אימון כדי להזין את הגוף במה שהוא צריך. כיום יש אבקות חלבון במגוון טעמים כך שזה מקל על שתיית החלבון וכל אחד יכול לבחור את הטעם האהוב עליו. 

החשיבות של צריכת החלבון לאחר אימון:

את החלבון הנדרש לבניית השרירים מחדש צריך לצרוך מיד לאחר אימון. ככל שעובר יותר זמן לאחר האימון כך ההשפעה של החלבון לצורך בניית השרירים הולך ומופחת. משום כך מתאמנים רבים לא מספיקים לחזור הביתה ולצרוך את מנת החלבון הדרושה להם כיוון שעד שהם חוזרים, מכינים לעצמם אוכל ואוכלים אותו עובר מספיק זמן שהחלבון יהיה הרבה פחות אפקטיבי. הפתרון? שימוש באבקת חלבון. איזה אבקה מתאימה למתאמן מתחיל? אבקת מי גבינה, בשילוב חלבון אזולאט איכותי מסדרת ALL IN בהחלט תעשה את העבודה.

להשיג באול אין >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתקינים תאורה סולארית?
תאורה סולארית היא אלטרנטיבה מצוינת לתאורה מסורתית. היא מספקת אור טבעי וחוסכת מכם את העלות של חשבונות...
קרא עוד »
אוק 23, 2022
מנורה עומדת לסלון, האם באמת יש להן שימוש פרקטי?
רבות דובר על חשיבות בחירת התאורה לבית, בחירת תאורה נכונה תעניק לבית את האווירה הרצויה ביותר בכל עת...
קרא עוד »
אוק 20, 2019
מה זה מועדון צרכנות?
מועדון צרכנות זוהי למעשה כוח קנייה של קבוצה המתאגדת יחד והם פונים אל בתי עסק שונים. כקבוצה שהופכת...
קרא עוד »
פבר 20, 2019