איזו אבקת חלבון מתאימה למתאמן מתחיל?

אבקת חלבון כשרה

כל מתאמן מתחיל יודע כיום כי תזונה נכונה היא חלק מרכזי ובלתי מתפשר בכל הנוגע להצלחה בחיטוב ופיתוח הגוף שלנו. כדי להגיע להישגים פיזיים ומקצועיים באימונים שלנו עלינו לשמור על תזונה נכונה המקפידה על אכילת מזונות מזינים, הפחתת השומנים והקלוריות הלא רצויות, אכילת פחמימות טובות המסייעות לנו לאושש את הגוף מהר יותר ולאפשר לחלבון להיספג היטב בגוף ועוד. שימוש באבקת חלבון יכול לסייע לנו לתזונה נכונה ויעילה יותר, במיוחד להקל על נושא הכנת הארוחות והזנת הגוף לאחר אימון.

מהי אבקת חלבון ומדוע היא מומלצת?

אבקת חלבון היא אבקה העשויה בדרך כלל ממי גבינה והיא כוללת מנת חלבון בכמות מספקת, לצאת חומצות אמינות החיוניות לבניית השרירים. כאמור השרירים נהרסים במהלך האימון וכאשר אנו עובדים על חיטוב או ניפוח שרירים חשוב מאוד להזין את הגוף במספיק חלבון כדי לסייע לשרירים להיבנות מחדש ולהעלות את מסת השריר שלנו. אבקת חלבון היא אבקה המלאה בחלבון, חומצות, ויטמינים ומינרליים החיוניים לגוף וניתן לערבב אותה עם מים או חלב בדרך כלל ולשתות אותה בקלות לאחר אימון כדי להזין את הגוף במה שהוא צריך. כיום יש אבקות חלבון במגוון טעמים כך שזה מקל על שתיית החלבון וכל אחד יכול לבחור את הטעם האהוב עליו. 

החשיבות של צריכת החלבון לאחר אימון:

את החלבון הנדרש לבניית השרירים מחדש צריך לצרוך מיד לאחר אימון. ככל שעובר יותר זמן לאחר האימון כך ההשפעה של החלבון לצורך בניית השרירים הולך ומופחת. משום כך מתאמנים רבים לא מספיקים לחזור הביתה ולצרוך את מנת החלבון הדרושה להם כיוון שעד שהם חוזרים, מכינים לעצמם אוכל ואוכלים אותו עובר מספיק זמן שהחלבון יהיה הרבה פחות אפקטיבי. הפתרון? שימוש באבקת חלבון. איזה אבקה מתאימה למתאמן מתחיל? אבקת מי גבינה, בשילוב חלבון אזולאט איכותי מסדרת ALL IN בהחלט תעשה את העבודה.

להשיג באול אין >>>

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של

קרא עוד »

Office moving

There are a number of companies offering office moving services, but there is one that is special in that it has the best service and

קרא עוד »