הורות משותפת, או שכדאי לעשות את זה לבד?

איזה מזל שאנחנו חיים במדינה שאפשר להקים בה מגוון רחב של משפחות?! משפחה חד הורית, משפחה של שתי אימהות, שני אבות או הורות משותפת – כולן אפשרויות טובות שאפשר לבחור מהן בהקמת משפחה. במדינת ישראל ובשאר מדינות מתקדמות, כל אדם יכול להקים משפחה והיא יכולה להיות מורכבת מאנשים שהוא אוהב, או שהבחירה תהיה באנשים עליהם סומכים בגידול ילדים, או כאלה המעוניינים בהורות משותפת. 

אבל האם הורות משותפת כדאית באמת?

במדינה כמו שלנו אשר בה הבחירה חופשית – כדאי לבצע את השיקולים הנחוצים לכם כשאתם מחליטים להביא ילדים לעולם. השיקולים יכולים להיות הרצון להעניק מבנה משפחתי כזה או אחר לילדים. אלה יכולים להיות שיקולים כלכליים או כאלה שקשורים למשאבים. זה יכול להיות שיקול ריגשי או רצון לחלוק אחריות עם אדם שמתאים לכם, וכן יש לא מעט שיקולים בנושאים של הורות. 

בכל מקרה, חשוב לדעת שלא משנה במה תבחרו – מה שחשוב הוא התהליך של הורות משותפת שיהיה נכון ומתאים לכם, או ילווה באנשי המקצוע. 

למה חשוב לפנות למומחים בתחום?

בעולם בו אנשים שיכולים להתחזות או להיות כאלה שמחפשים כסף או הזדמנויות לא טהורות – כדאי שמומחים וארגונים שעוסקים בהורות משותפת, ילוו אתכם בתהליך. ארגונים המתמחים בהורות משותפת יעזרו לכם לבצע החלטות נכונות, יסייעו לכם בבחירת הפרטנרים להורות, הם יילוו אותכם בתהליכי ילודה (במידה ואתן נושאות את העובר) ויספקו לכם את כל המידע הנחוץ בהחלטות כאלה חשובות. 

אז זה הזמן לבחור נכון את הפרטנרים שלכם, ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר תוך חיבור למה שאתם באמת צריכים ורוצים. 

מחפשים שותף להורות משותפת? הקליקו על הלינק!

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניית מנויים ליוטיוב

קניית מנויים ליוטיוב היא טרנד חדש בתחום השיווק הדיגיטלי. זוהי אחת הדרכים הפופולריות ביותר לפרסם ביוטיוב והיא עוזרת לחברות להגיע לקהל היעד שלהן. עם למעלה

קרא עוד »

מופע אש

אש תמיד הייתה חלק נכבד בחייה של האנושות, איתה אפשר להתחמם, להכין אוכל ולהיות באור גם כאשר מחשיך. עם השנים התקדמה האנושות אל שימוש בחשמל,

קרא עוד »