מה הסוד של בידוריות Apextone?

סדרת הבידוריות המקצועיות של Apextone היא מבין המבוקשות ביותר בחנויות כלי הנגינה. השימוש בבידוריות בשנים האחרונות גדל בקצב משמעותי וחברת Apextone מספקת מגוון רחב של בידוריות שפשוט כיף להשתמש בהם.

חברת Apextone  מספקת מגוון סוגי בידוריות חלקם מגיעים עם מיקרופונים תואמים כחלק מהערכה. ערכת קריוקי מתאים ושימושי לקבוצות שרוצים לשבת וליהנות לקול מוזיקה נעימה שהקריוקי יודעת להשמיע.

המעלה הגדולה של בידוריות היא שבדרך כלל הם קטנים ולא כבדים במשקל. היחס שניתן למצוא בין גודל הרמקול לעוצמת השמע הוא פער מאוד משמעותי ביחס לכלי נגינה אחרים. בעוד רמקולים קלאסיים יהיו כבדים וגדולים בהתאם לתפוקה שהם משמיעים, בידוריות קריוקי יהיו קטנים ומתאימים לנשיאה גם לטיולים ובדרכים. חלקם יבואו עם חוט או שרוך לנשיאה קלה על הכתף.

היכן כדאי לקנות בידוריות?

קניית בידוריות אצל יבואן רשמי הוא ברירת המחדל במוצרי מוזיקה. לעתים ניתן למצוא כלי נגינה במחירים זולים אולם הם עלולים להתגלות כמוצרים מזויפים. כשבוחרים לקנות קריוקי של חברת Apextone כדאי לדעת שאכן הוא מיוצר על ידי החברה ולא מותג מזוייף. הדרך הנכונה והכדאית לוודא את היצרן האמיתי הוא קנייה של מוצר אצל יבואן רשמי. מגיקל נוטס חנות כלי נגינה בבית שמש הוא יבואן רשמי של Apextone ועוד מבחר גדול של כלי נגינה. לעתים יש תחושה שקנייה של מוצרים בחנות היבואן תהיה יקרה יותר. לקוחות ומוזיקאים שונים שקונים כלי נגינה במג'יקל נוטס מספרים על מחירי יבואן לצרכן.

מה כדאי עוד לדעת על בידורית?

בידורית נטענת היא בשורה של ממש לאוהבי מוזיקה. האפשרות להפעיל מוזיקה גם ללא מקום נגיש לחשמל הוא בשורה שהדור הקודם לא הכיר. את המעלה הזו כדאי להשתמש בה בחכמה וביעילות. לא יהיה חכם לצאת לשטח עם החברים ולגלות שהבידורית ללא סוללה. אחד הדברים שחובה לבדוק לפני הוא מצב הסוללה על מנת שלא תתבאסו בשטח בלי המוזיקה שכל כך בניתם עליו.

טעינה באמצעות מטען סולארי

טיול ארוך לא תמיד מאפשר להתארגן עם סוללה גדולה מספיק, ועלול להיות מצב שאחרי לילה אחד של נגינה הסוללה תסתיים. מטען סולארי יכול לפתור את הבעייה, טעינה של הבידורית מראש והצטיידות עם מטען סולארי תגבה ותגדיל את הוודאות לאנרגיה מוסיקלית נעימה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם