מדפים מודולריים – לא מסובך בכלל

אם חשבתם שמדפים מהסוג המודולרי הם משהו מסובך או מורכב לביצוע, כדאי להתעדכן בחידושים העדכניים. ניתן להשיג כיום מדפים מודולריים שניתן להתאים אותם לכל מטרה, לכל גודל של חלל. ועוד משהו שנחשב לפלוס גדול: ההרכבה היא פעולה נוחה, שכל אחד יכול לבצע, וזה לא מסובך בכלל. 

התאמה להרכבה עצמית 

מדפים מודולריים יכולים להתאים לשימוש ביתי או עסקי, למחסנים גדולים וגם למחסן מהסוג הביתי, למזווה או לחנות ולכל מטרה אחרת. הם מיוצרים כך שניתן יהיה להרכיב אותם בצורה עצמאית, בעזרת מברגה פשוטה ורגילה ולא מעבר לזה. הם מיוצרים מחומרים איכותיים, באופן שניתן לשלוט על אורכם ואפילו על גובהם. בחלק מהדגמים ניתן לשלוט אף על גובה המדף. 

מדוע מדפים מדולריים כל כך שימושיים 

יתרון חשוב של מדפים מודולריים טמון במחירם הנוח. אין צורך להזמין פתרון שמיוצר במיוחד, שכן הם רב שימושיים. ניתן לחבר אותם האחד לשני, כך שיוכלו להיבנות בכל צורה שרוצים. לדוגמא מדפים בסגנון ח', הצמודים לשלושה מקירות החדר או מדפים בעלי זווית, בסגנון ר'. כל צלע יכולה להיות בגודל דומה או שונה מהצלע השנייה. השימושיות של המדפים הללו רבה מהסיבות הללו:

  1. הם יכולים לשאת מגוון משקלים, ממשקל של עשרות קילוגרמים ועד משקלים של פי כמה מזה. 
  2. אפשר להקים אותם לגובה ניכר יחסית, עם כמה וכמה קומות. בצורה כזאת ניתן לנצל מקסימום שטח לצורך אחסון. 
  3. בדגמים איכותיים במיוחד ניתן לאחסן על כל שטח המדף, גם בנקודות חיבור הצלעות. 
  4. הגישה לתכולה המאוחסנת מאוד נוחה. 

במידת הצורך, ניתן להוסיף שטחי אחסון מבלי לרכוש סוג חדש של מדפים. פשוט מחברים בברגים, חלקים נוספים למדפים הקיימים. למידע נוסף אודות מדפי מחסן

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם