אין מישהו שלא מכיר את הסרט הכל כך ידוטע ומוכר – קזבלן. הסרט קזבלן הפך להיות קלאסיקה ענקית וחלק מהתרבות הישראלית, אבל למעשה דבר שהרבה אינם יודעים הוא שהסרט למעשה הוא עיבוד שנוצר על בסיס מחזמר משנת 1966 אשר נשא את אותו השם.

הסרט קזבלן בויים על ידי הבמאי והתסריטאי מנחם גולן ומי שגילם את הדמות הראשית בסרט קזבלן הוא יהורם גאון והסרט הוקרן לראשונה בשנת 1973 והוא אחד מהסרטים הכי נצפים בכל תולדות הקולנוע הישראלי. 

אלא שכיום התיאטרון הלאומי הבימה מעלה הצגה חדשה של הסרט והמחזמר קזבלן בכיכובו של הזמר המוכר איתי לוי אשר מגלם את דמותו של קזבלן.

מי שכבר צפה במחזמר קזבלן הבימה יכול להעיד עד כמה מדובר במחזמר משוקע אשר עושה כבוד לקלאסיקה הענקית הזו שהיא חלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית. את המחזמר קזבלן אשר מוצג בתיאטרון הבימה ביים אלדר גוהר גרויסמן. מי שיגיע למחזמר יגלה שלמחזמר קזבלן שמוצג בתיאטרון הבימה לוהקו שחקנים מוכרים ומוכשרים מלבד איתי לוי, כמו יעקב כהן, איתי לוי, טל מוסרי, עופר חיון, עמית פרקש ועוד. 

איפה אפשר למצוא עוד מידע על המחזמר קזבלן המוצג בהבימה?

אם אהבתם את הסרט קזבלן והתרגשתם מהעלילה, אז אין ספק שאתם צריכים לראות את המחזמר המוצג בתיאטרון הבימה. אתם יכולים למצוא מידע אודות המחזמר האהוב באתרים שעוסקים בתחום התרבות והפנאי, כאלה שגם מציגים מידע על מופעים, הצגות תיאטרון, מחזות ועוד. 

שם אתם יכולים לקבל את כל המידע שאתם צריכים אודות המחזמר קזבלן כמו המועדים שבהם מוצג המחזה וכמובן גם לרכוש כרטיסים למחזה קזבלן אשר מוצג בתיאטרון הבימה בתל אביב באולם רובינא.

אתם יכולים לראות מידע אודות כל השחקנים אשר לוקחים כלק במחזה, מידע אודות ההצגה ועוד.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם