ייעוץ זוגי בראשל"צ

1894576-min

הקשר הזוגי ביניכם נתקל בלא מעט משוכות ובעיות ולכן אתם מחפשים ייעוץ זוגי בראשל"צ? כדאי שתדעו כיצד לבחור את היועץ הזוגי הטוב ביותר עבורכם. נוסף על הקרבה הגיאוגרפית למקום מגוריכם, חשוב למצוא גם יועץ או יועצת זוגית שיוכלו לסייע לכם לגשר על המחלוקות והפערים הפוגעים בטיב היחסים שלכם, וכך גם לקבל את הכלים הטובים ביותר להנאה מהזוגיות שתוכלו ליישם לאורך שנים. 

 

מהו בכלל ייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי הוא סוג של טיפול משפחתי אליו הולכים זוגות נשואים או כאלו שנמצאים בקשר מחייב אחר, כאשר מערכת היחסים איננה טובה כבעבר כתוצאה מריבים, וויכוחים, חוסר תקשורת, חוסר חיבה ו/או אינטימיות או כל גורם אחר הפוגע באיכות הקשר הזוגי.

הטיפול הזוגי נעשה בשיטת הפסיכותרפיה, כך שהמהות שלו היא דיבורים ושיחות נפש הנערכות בין שני בני הזוג כאשר המטפל הזוגי מלווה אותם בתהליך. תפקידו של המטפל הזוגי הוא להקשיב לכל אחד מהצדדים בצורה אובייקטיבית, להניע אותם להציף את הבעיות והקשיים הזוגיים שכל אחד מהם חווה, וכן להציע תובנות ופתרונות מעשיים אותם הם יוכלו ליישם כדי להבריא את הזוגיות.

 

האם כל זוג צריך ללכת לייעוץ זוגי?

אין זה סוד שכל זוג חווה קשיים ומשברים במהלך חיי הזוגיות שלהם, אך אין זה אומר שכל ריב או וויכוח צריך להוביל לקבלת ייעוץ זוגי בראשל"צ. לכן ההמלצה היא להגיע לטיפול וייעוץ זוגי מקצועי כאשר מערכת היחסים הזוגית איננה איכותית ונעימה כבעבר, או שבכל יום מתקיימים ריבים וויכוחים הפוגעים בשגרת החיים של כל בני הבית.

 

כיצד למצוא יועץ זוגי מוסמך?

מטפלים ויועצים זוגיים הינם אנשי מקצוע מנוסים שקיבלו הכשרה והסמכה לעסוק בתחום טיפול זה, ולכן מומלץ לפנות רק אל יועצים מקצועיים בעלי ניסיון אליהם אתם גם מרגישים חיבור אישי לשתף בבעיותיכם.

 

למידע נוסף צרו קשר עם נעמה רגב.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלת אזרחות ישראלית

דרכים בהם ניתן לקבל אזרחות ישראלית

אזרחות ישראלית ניתנת בכמה אופנים המגדירים מיהו הזכאי להחזיק בידו אזרחות ולחיות כאזרח בגבולות הארץ. אלו הדרכים העיקריות לקבלת אזרחות ישראלית. הדרכים לקבלת האזרחות חוק

קרא עוד »
שולחנות כדורגל

שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל

קרא עוד »