גרפיטי לאירועים מכל סוג ולכל גיל

גרפיטי הוא צורת ביטוי ויזואלית שקיימת כבר מאות שנים. זוהי צורת אמנות שניתן להשתמש בה בדרכים רבות – ציבורית, פרטית, מסחרית, פוליטית וכן הלאה.

גרפיטי שימש בצורות שונות על ידי קהילות שונות ברחבי העולם כדי להעביר את המחשבות, הרגשות והמסרים שלהן. אמני גרפיטי מזוהים לעתים קרובות עם עיצוב בגדים, חולצות, כובעים, וכמובן מבנים ומשטחים אחרים.

גרפיטי יכול לשמש ככלי יעיל ליצירת מעורבות עם הקהל שלך או ככלי שיווקי יעיל לאירועים או מותגים. אמני גרפיטי משתמשים בדרך כלל בשם או בכינוי שלהם ולפעמים חותמים על יצירות האמנות שלהם עם המיקום, התאריך ולפעמים כיתוב. לכן זה מתאים כל כך לאירועים. 

למה זה כדאי? 

גרפיטי היא אחת הדרכים היצירתיות ביותר לקדם אירועים ופסטיבלים, ראו באתר אמן גרפיטי לאירועים מג'יק בן. ניתן לראות אותו באירועים גדולים כמו קונצרטים ופסטיבלים וגם בקטנים כמו מסיבות יום הולדת.

מטרת הגרפיטי היא לספק ייצוג חזותי של נושא האירוע. ניתן לראות זאת כחלק מאסטרטגיית מיתוג עבור נותני החסות, השותפים או המארגנים של האירוע.

גרפיטי קיים כבר זמן רב, אך לאחרונה הוא הפך פופולרי יותר מאי פעם. אמני גרפיטי משתמשים בו כעת לקידום אירועים ומותגים על ידי הזמנת כובעים, חולצות, ושאר פריטים עם צורת אומנות זאת. 

אמני גרפיטי משתמשים בסגנונות שונים של גרפיטי בהתאם למה שהם רוצים להעביר באמצעות עבודתם, כולל אמנות מופשטת או סמלים המייצגים אירוע או מותג מסוים.

גרפיטי על כובעים וחולצות הוא טרנד הולך וגדל בעולם שניתן לראות בכל מקום (כמו הטרנד של ציורי גוף אלטרה דיפ), מהרחובות ועד לפלטפורמות מקוונות כמו אינסטגרם ופייסבוק. בעבר, גרפיטי היה דרך לאומנים לבטא את עצמם ואת רגשותיהם. כיום אפשר לשווק כל אירוע באמצעות כיתוב צבעוני או מתאים לאירוע. כיום אפשר להזמין כל מוצר שתרצו מקושט בכל סמל או כיתוב שתרצו. 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם