שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל לעמוד בכל מקום – בין אם בחדר הקדמי שלכם, במשרד או בבר השכונתי.

שולחנות כדורגל

יש אנשים שפוגשים שולחנות כדורגל באירועים מסוימים, באירוח בדירות נופש או במלון כאשר כל המשפחה נוסעת יחד לשבתות. אם יש לכם שולחן כזה בבית, נראה שאתם מסודרים כבר אבל אם אתם חושקים באחד כזה, יש לנו כמה דברים לספר לכם על כך.

קראו את הטיפים שלנו לבחירת שולחנות, גודל החדר והפירוט של כל התכונות שאתם עשויים להזדקק להן.

סוג שולחן כדורגל

הדבר הראשון שעליכם לעשות, הוא לזהות היכן ישמש שולחן הכדורגל שלכם, על ידי מי ובאיזו תדירות. שולחן משותף במועדון נוער או בבר, יצטרך להיות הרבה יותר קשיח משולחן כיפי המיועד לבית ולמשפחה.

שולחן כדורגל לעסק

אם זה לשטח ציבורי, אתם גם צריכים להחליט אם תצטרכו שולחן המופעל במטבעות או אפילו ללא מגע, כדי שתוכלו לחייב את הלקוחות שלכם על משחקים ולהכניס הכנסה מזה. 

שולחנות מטבעות או כאלה הבאים ללא מגע, נוטים לכלול משטחי זכוכית, על מנת לשמור את הכדורים מאוחסנים למשחק הבא (וכדי למנוע את הריסתם).

שולחן כדורגל ציבורי

אם אתם קונים באתר ציוד ספורט Run2Gain שולחן כזה לאזור ציבורי שבו אתם לא גובים תשלום עבור משחקים, אז אתם לא צריכים את המטבעות או את משטח הזכוכית. 

אבל השולחן עדיין צריך להיות בנוי על פי אותם סטנדרטים קשוחים כמו עמיתיו לאזורים מסחריים. רבים משולחנות הכדורגל המסחריים מתאימים למשרדים, וניתן לספק אותם ללא מנגנון המטבעות או להגדירם למשחק חופשי.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלת אזרחות ישראלית

דרכים בהם ניתן לקבל אזרחות ישראלית

אזרחות ישראלית ניתנת בכמה אופנים המגדירים מיהו הזכאי להחזיק בידו אזרחות ולחיות כאזרח בגבולות הארץ. אלו הדרכים העיקריות לקבלת אזרחות ישראלית. הדרכים לקבלת האזרחות חוק

קרא עוד »
שולחנות כדורגל

שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל

קרא עוד »