ספות כושר ביתיות

מה יעניק לכם מאמן כושר אישי?

הרבה מאד אנשים מעוניינים לעשות פעילות גופנית אך מתעצלים ללכת למועדון כושר או שאין להם את הזמן לכך. בשנים האחרונות נכנסו לשוק מגוון אביזרי כושר המותאמים לבתים פרטיים, הכול כדי שתהיה לכל אחד את האפשרות להתעמל, להתאמן ולשמור על כושר גופני מעולה.

ישנם כיום מגוון של הליכוני כושר, אופני כושר ואפילו ספות כושר. אשר מותאמים לשימוש ביתי. קיימת כיום אפשרות לבניית חדר כושר ביתי, אשר בו תהיה אפשרות להתעמל בפרטיות ללא הפרעה של אנשים זרים.

ספת כושר לבית

ספת הכושר היא בעצם ספה אשר מאפשרת להרים משקולות בשילוב של כפיפות בטן. ספות הכושר קיימות בעיקר בחדרי כושר אך ניתן כיום לרכוש אותן גם לשימוש ביתי. קיימים בשוק סוגים שונים של ספות כושר:

  • ספות לאימון בטן – אלו ספות המיועדות לתרגילי חיטוב בטן בזוויות ובגבהים שונים, לכפיפות בטן ולחיזוק שרירי הבטן התחתונים, העליונים והאלכסוניים. העומס המרבי המותר על ספה לאימון בטן הוא לרוב עד 120 ק"ג מכיוון שהיא מיועדת לחיטוב שרירי הבטן בלבד. ספות אלה קיימות עם שיפוע ובלי שיפוע.
  • ספות לאימון משקולות – ספות אלו הן פשוטות יחסית מכיוון שהן מיועדות רק עבור הרמת משקולות. על הספות ניתן לבצע מגוון רב של תרגילי משקולות שונים. ספות לאימון משקולות הן זולות יחסית לשאר הספות, הן מתאימות לשימוש ביתי ולמתעמלים בתחילת דרכם. הספות מגיעות כפלטה ישרה אשר בדרך כלל מקבילה לרצפה אך ניתן למצוא אותן גם עם שיפוע.

ישנן ספות כושר בדגמים מתקדמים בעלות תוספות שונות כמו מתקן לרגליים, ספות מתקפלות, ועוד.

כיצד לבחור ספת כושר לבית?

כאשר באים לקנות ספת כושר ביתית יש להתאים אותה לסוג האימון, להתחשב במשקל שירימו עליה במהלך האימונים ולבדוק שתהיה יציבה וחזקה כדי שתוכל לשאת גם את משקלם של המתאמנים עליה.

כמובן שחשוב מאד לרכוש אותה במקום עם המלצות, כזה שמתמחה בציוד כושר ביתי וידע לא רק להמליץ על המוצר הבטיחותי המושלם אלא ידע גם להתאים אותה לשימוש הביתי על מנת שיוכלו להפיק ממנה את המיטב. וכמובן – לשמור על כושר.

אולי יעניין אתכם גם: מכנסי mma

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אמיר פרלמן
בעידן בו אנחנו יכולים לשמוע ולקרוא לא מעט חומר על מטפלים שמתמחים בנושא של רפואה סינית מהיבטיו השונים,...
קרא עוד »
דצמ 09, 2018
איגרוף תאילנדי – כל מה שצריך לדעת
אגרוף תאילנדי נחשב היום לאחד התחומים הפופולריים ביותר בעולם בענף אומנויות הלחימה. באופן כללי תחום...
קרא עוד »
ינו 27, 2022
חוג תיאטרון לילדים – מעלים לילד את הביטחון העצמי
היתרון הגדול של חוג תיאטרון לילדים הוא שהוא מאפשר לילדים ללמוד איך להביע את עצמם בדרכים שונות, וכך...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021