איך לעצב דירה קטנה?

כורסאת טלוויזיה עם מנגנון נדנוד

גרים בדירה קטנה? מתבלטים לגבי רכישה של בית קטן? כדאי להבין שכיום כל מטר נעשה ליקר עוד יותר, ובית מרווח הופך להיות יקר המציאות. לעומת זאת יש פתרונות ריהוט חכמים ומתקדמים כל כך, כאלו שמאפשרים לנו לעצב דירה קטנה ולהפיק ממנה את המקסימום. קבלו כאן כמה רעיונות לעיצוב דירה קטנה.

כך תעצבו דירה קטנה

  • הסלון הקטן מצליח להכיל בתוכו ספה? כדאי לבחור ספה שניתן להפוך אותה למיטה בעת הצורך או כורסא נפתחת למיטה. כך אתם שומרים לעצמכם את האופציה לארח בסלון למרות היותו קטן. כך אתם יכולים להכניס עוד מישהו הביתה למרות שהבית קטן.
  • שלבו במיטות אופציה של אחסון. דירה קטנה מאתגרת מבחינת שטחי האחסון שלה. ככל שתצליחו לשלב פתרונות אחסון ברהיטים, אתם נותנים לעצמכם מרווח נשימה.
  • בחרו רהיטים חכמים שמאפשרים שימוש נוח ורצוי, לצד קיפול בעת הצורך. לדוגמה, מיטת ארון. מיטה נהדרת שנפתחת בלילה, ומתרוממת אל הקיר בשעות היום. כך שעם בוא היום אתם משחררים את החדר מנוכחות מעיקה של מיטה גדולה, ונותנים לחדר מראה אחר. הוא כבר לא נראה כמו חדר שינה כעת, ועשוי למלא תפקיד של משרד או חדר משחקים.
  • רהיטים חכמים שמשלבים בוכם כמה פונקציות גם יחד הם פתרון נפלא. המיטה המתקפלת יכולה להשתלב בארון, ובו ניתן לשלב גם יחידת אחסון או שולחן עבודה. כך החדר מנוצל היטב ומאפשר לבצע בו את מכלול הפעולות הנחוצות.
  • היעזרו בפתרונות מתקדמים וחכמים שמשלבים מגוון שימושים במוצר אחד. כך אתם מצליחים לנצל כל ס"מ וגם לשמור על אווירה מאווררת ונעימה בבית. אין תחושה של עומס למרות שהבית קטן והוא מכיל הרבה כל כך.

עיצוב דירה קטנה מאתגר ומצריך חשיבה מיוחדת, אך אפשרי וישים!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מתמודדים עם נחירות? טיפים לשינה שקטה ורגועה
האם התעוררת פעם מהנחירות של עצמכם? זה אולי נשמע לכם כמו בדיחה טובה, אבל זה ממש לא. יש אנשים שרעש...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
דוד בן הרוש יבנה – ההשפעה שיש לראש עיר קטנה
הרבה פעמים אנחנו שומעים בחדשות על ראשי ערים גדולות, ירושלים, תל אביב, חיפה, באר שבע. בדרך כלל, הם נמצאים...
קרא עוד »
ספט 16, 2020
רשת ספרים עד הבית
עם עליית המסחר האלקטרוני, חנויות ספרים מקוונות הפכו לחלק חשוב מאוד בחיינו.  חנויות ספרים מקוונות הן...
קרא עוד »
פבר 23, 2023