ניתוח שתל – מה אתם צריכים לדעת לפני הניתוח

ניתוח שתל הינו ניתוח מתקדם אשר כולל השתלת התקן אלקטרוני שנועד לאפשר לחרשים או לליקויי שמיעה לשמוע באמצעות ההתקן המיוחד הזה. כמובן שהניתוח מתבצע לאחר בדיקות יסודיות וקבלת החלטות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום. יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רצים לבצע את הניתוח. בואו וקראו על כך.

 

מה צריך לדעת על ניתוח שתל?

  • בדומה לכל ניתוח אחר יש שיטות והתקנים שונים שנועדו לאפשר התאמה מיטבית של הטיפול הכירורגי שמתבצע לכל מטופל. היות שאלו הם פני הדברים חשוב מאוד שתתבצע התאמה באופן המקצועי והטוב ביותר. התאמה זו תעבור דרך מומחים בתחום לקויות השמיעה. כאשר המטרה הינה להביא למטופל ולבני המשפחה שלו את מלוא המידע הרלוונטי והספציפי הנכון לפי מצבו.
  • גורמים טיפוליים שונים מוציאים תחת ידיהם מטופלים עם תוצאות ברמות שונות. ככל שנבחר מנתח מקצועי ומנוסה יותר, כך סיכויי ההצלחה גדלים והסיכונים פוחתים. לכן חשוב לבחור את הצוות המטפל ואת המנתח בזהירות רבתית. רק לאחר בירור יסודי וקבלת המלצות ממטופלים ומגורמים מקצועיים נכון להחליט היכן ועל ידי מי מבצעים את הניתוח.
  • בשלב הטרום טיפולי צריך לרכוש ידע רב. וזאת כדי לעשות את המירב מצדכם, ולהיות רגועים כי אתם אכן בוחרים נכון. ידע הוא כוח ואין סיבה להתנהל בחוסר מודעות ולתת את מלוא האמון בצוות. יש לכם הרבה מה לדעת, ומותר לכם לשאול ולברר. כך אתם יכולים להשפיע לטובה על מהלך הטיפול ולשפר את התוצאות שלו. כך הטיפול עתיד להיות יעיל יותר וכל השלבים שלו יתנהלו על הצד הטוב ביותר בהתאם לנסיבות, למצב השמיעה וליתר הנתונים האישיים של המטופל – המנותח.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלט פוליפרופילן 25/30 ס"מ מקום זה מצולם
אם אתה בעל עסק המציעה מוצרים למכירה, אתה בוודאי יודע ששנייה אחת של חוסר תשומת לב עלולה לעלות לך ביוקר....
קרא עוד »
נוב 01, 2020
משחקי חצר שכל ילד יאהב!
למרות שכיום הילדים נמצאים יותר במסכים מאשר בגן השעשועים, עדיין זה לא אומר שזה הדבר הנכון. המסכים שאבו...
קרא עוד »
פבר 12, 2022
התאמת הקייטרינג לאירוע – מה להזמין למתי?
לכל אירוע יש אווירה ואופי. בכל אירוע יש משהו מיוחד ונימה שמייחדת אותו על פני כל אירוע אחר. אז אם אתם...
קרא עוד »
פבר 19, 2019