ניתוח שתל – מה אתם צריכים לדעת לפני הניתוח

1912369-min

ניתוח שתל הינו ניתוח מתקדם אשר כולל השתלת התקן אלקטרוני שנועד לאפשר לחרשים או לליקויי שמיעה לשמוע באמצעות ההתקן המיוחד הזה. כמובן שהניתוח מתבצע לאחר בדיקות יסודיות וקבלת החלטות על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום. יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת לפני שאתם רצים לבצע את הניתוח. בואו וקראו על כך.

 

מה צריך לדעת על ניתוח שתל?

  • בדומה לכל ניתוח אחר יש שיטות והתקנים שונים שנועדו לאפשר התאמה מיטבית של הטיפול הכירורגי שמתבצע לכל מטופל. היות שאלו הם פני הדברים חשוב מאוד שתתבצע התאמה באופן המקצועי והטוב ביותר. התאמה זו תעבור דרך מומחים בתחום לקויות השמיעה. כאשר המטרה הינה להביא למטופל ולבני המשפחה שלו את מלוא המידע הרלוונטי והספציפי הנכון לפי מצבו.
  • גורמים טיפוליים שונים מוציאים תחת ידיהם מטופלים עם תוצאות ברמות שונות. ככל שנבחר מנתח מקצועי ומנוסה יותר, כך סיכויי ההצלחה גדלים והסיכונים פוחתים. לכן חשוב לבחור את הצוות המטפל ואת המנתח בזהירות רבתית. רק לאחר בירור יסודי וקבלת המלצות ממטופלים ומגורמים מקצועיים נכון להחליט היכן ועל ידי מי מבצעים את הניתוח.
  • בשלב הטרום טיפולי צריך לרכוש ידע רב. וזאת כדי לעשות את המירב מצדכם, ולהיות רגועים כי אתם אכן בוחרים נכון. ידע הוא כוח ואין סיבה להתנהל בחוסר מודעות ולתת את מלוא האמון בצוות. יש לכם הרבה מה לדעת, ומותר לכם לשאול ולברר. כך אתם יכולים להשפיע לטובה על מהלך הטיפול ולשפר את התוצאות שלו. כך הטיפול עתיד להיות יעיל יותר וכל השלבים שלו יתנהלו על הצד הטוב ביותר בהתאם לנסיבות, למצב השמיעה וליתר הנתונים האישיים של המטופל – המנותח.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניית מנויים ליוטיוב

קניית מנויים ליוטיוב היא טרנד חדש בתחום השיווק הדיגיטלי. זוהי אחת הדרכים הפופולריות ביותר לפרסם ביוטיוב והיא עוזרת לחברות להגיע לקהל היעד שלהן. עם למעלה

קרא עוד »

מופע אש

אש תמיד הייתה חלק נכבד בחייה של האנושות, איתה אפשר להתחמם, להכין אוכל ולהיות באור גם כאשר מחשיך. עם השנים התקדמה האנושות אל שימוש בחשמל,

קרא עוד »