הוצאת דרכון פורטוגלי באופן עצמאי, זה אפשרי

הוצאת דרכון פורטוגלי באופן עצמאי

אנחנו יכולים להבין אם אתם לא מכירים את מערך ממשלת פורטוגל, חוקיה והתנאים אותם היא מציבה עבור זכאות לאזרחות במדינה. יותר מזה, אם גיליתם לאחרונה שאתם זכאים לאזרחות פורטוגלית אבל לא יודעים מאיפה להתחיל או עם מה, דבר ראשון דעו שהדבר הוא די פשוט. כמובן שאתם יכולים להיעזר באנשי מקצוע המכירים את נושא הבקשות לאזרחויות שונות או במתמקדים בפורטוגל. זה פשוט לא אומר שאתם חייבים.

רוצים להוציא את הדרכון הפורטוגלי שלכם? בואו תראו כמה זה פשוט

דבר ראשון שאתם צריכים לעשות

הוא לוודא באופן שלא משתמע לשתי פנים שאתם משויכים משפחתית בעברכם לקהילה היהודית בפורטוגל או בספרד. תוכלו לעשות זאת בעזרת הוצאת רשומות על פי שם המשפחה, קישור ישיר לקהילה היהודית וכמו כן, אילן יוחסין מלא של המשפחה שלכם לדורותיה.

לאחר שווידאתם שאתם אכן זכאים להוצאת דרכון פורטוגלי, יהיה עליכם לפנות לקהילה היהודית שבפורטוגל ולבקש ממנה את האישור לכך שאתם שייכים לקהילה ומוזמנים להמשיך בתהליך להשגת האזרחות הפורטוגלית שלכם. למרות שזו לא חובה, אתם בהחלט רוצים לבקש את גב הקהילה היהודית שייתן למשרד האוכלוסין של פורטוגל את ההבנה שאתם מאושרים על ידם ושייכים לקהילה היהודית של פורטוגל.

וכמו בכל תהליך, בלי שום קשר לאזרחויות, יגיע השלב בו תצטרכו למלא טפסים מסוימים לפי בקשת משרד האוכלוסין ולהעבירם למשרדים האמורים. גם פה תינתן לכם שתי אפשרויות, תוכלו לבחור להגיש את הטפסים דרך הקונסוליה הפורטוגלית היושבת פה בישראל או להגיע לפורטוגל, למשרד האוכלוסין ישירות. קחו בחשבון שאם אתם בוחרים באפשרות השנייה, תצטרכו להגיע עם מיופה כח שיוכל לייצג אתכם במשרדי ממשלת פורטוגל.

לאחר שסיימתם עם השלבים האלו, אנחנו יכולים בעצם להגיד לכם שסיימתם וכל מה שנותר לכם עכשיו זה רק להוציא את הדרכון באופן ממשי, קראו על כך בכתובת הזו. לאחר שהוצאתם אותו, אתם יכולים להחזיק אותו ביד ולהבין לאט לאט שפתחתם את כל הגבולות של המדינות השותפות לאיחוד האירופאי וכמו כן, נגמר הצורך לבקש ויזה עבור טיסה לארצות הברית זאת מפני שאירופה לא צריכה דבר כזה.

בגדול, אמרנו לכם שזה אפשרי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גני אירועים בזיכרון – גן, אולם ומה שביניהם?
כל מי שעומד לחגוג אירוע משפחתי גדול, בין אם חתונה, בר מצווה ברית או כל אירוע אחר מתלבט בשאלה הגורלית:...
קרא עוד »
מרץ 14, 2019
איך לשלוט על שפת גוף ולמה?
קיים קשר ישיר בין הרושם הראשוני שאנחנו מייצרים בסביבה מסוימת או מול קהל מסוים, לבין שפת הגוף שלנו....
קרא עוד »
מאי 24, 2022
הפקת אירועים וכנסים
מתכננים אירוע מיוחד ומרגש שאתם והאורחים לא תשכחו זמן רב? השאירו זאת למומחים בתחום. תכנון אירוע אינו...
קרא עוד »
פבר 03, 2019