באיזה גיל אפשר לעשות קורס קייטסרפינג

קייט סרפינג

קייט סרפינג הוא ספורט שמתפתח וצומח במהירות גדולה בארץ ובעולם. זהו ענף בתחום הגלישה שבו מלבד הגלשן נעזרים גם בעפיפון גדול ובכוח של הרוח על מנת לגלוש. אם יצא לכם להגיע לאחד החופים בארץ בימים של רוח חזקה בטח ראיתם אותם, המון גולשים המחוברים לעפיפונים, חותכים במהירות את המים והגלים וקופצים באויר לגובה רב.

מהצד זה יכול להיראות כאילו הדבר דורש כוח פיזי רב, אלא שהעיסוק בגלישת קייט סרפינג לא מצריך שימוש בכח שכזה. יש צורך יותר במיומנות ושליטה בציוד ומכיוון שמדובר בתחום שעלול להיות מסוכן אם לא מבינים מה עושים, חייב לעבור קורס קייטסרפינג כדי להכנס לתחום זה. בקורס מקבלים את הכלים הבסיסיים על מנת לשלוט על הציוד ולקבל את העזרה הנדרשת כדי להתחיל באופן נכון ובטוח

אז מתי אפשר להתחיל קורס קייט סרפינג

כבר כילדים או נערים ניתן להתחיל ללמוד. אפשר להתחיל כבר בגיל 13 ואפילו ניתן לראות באתרי גלישה שונים בעולם גילאים צעירים יותר. כמובן שבגיל כזה צריך שיהיה ליווי תמידי של מי שישגיח על הילד או הנער ולהיעזר בציוד בטיחות כמו אפודת ציפה. בתי ספר ומועדונים לגלישה מקצועיים ערוכים לתלמידים בגילאים צעירים וקלי משקל עם ציוד קייט סרפינג שמתאים להם. לכן חשוב לוודא לפני שניגשים לעשות קורס שמדובר במקום ותיק, מקצועי ועם המלצות וכמובן לוודא שהמקום עובד עם ביטוח מתאים.

איפה אפשר לעשות קורס קייטסרפינג

בחופים רבים בים התיכון ישנם בתי ספר ומועדונים שמעבירים את הקורס. חוף המבצר בעתלית, חוף בית ינאי וחוף פולג הם המוכרים שבהם וניתן גם באילת. תוכלו גם לבקר באתר kitesurfer, זהו אתר האינטרנט הישראלי המוביל בארץ בתחום זה, לקבל שם מידע ולהרשם לקורס באחד החופים שבהם הקורס מועבר.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתנות מיוחדות ליום האהבה

5 מתנות מיוחדות ליום האהבה

יום האהבה מתקרב ומגיע, ואותו מלווים גם תכנונים אודות הדרך בה תפתיעו את האהובים שלכם עם מתנה כיפית, או עם דייט רומנטי וייחודי. אם אתם

קרא עוד »