החיים שאחרי הקורונה: כך תשמרו על עצמכם במהלך בילויים ויציאות

החיים שאחרי הקורונה

אף על פי שתקופת הקורונה לא חלפה עדיין לגמרי, הרי ברור שנחווה לא מעט שינויים ונצטרך להתרגל לדברים חדשים שלא הכרנו בעבר. כבר עכשיו רואים ומרגישים זאת כשיוצאים מהבית, בין אם זה לקניות ובין אם זה לבילויים.

מה הם השינויים שיתרחשו בעקבות הקורונה

מניעת מגע

על מנת שלא נסכן את עצמנו בהידבקות, הרי שעלינו להימנע ממגע מאנשים. זה אומר שלא נוכל ללחוץ ידיים, לא נוכל לחבק ואפילו לא נוכל לבקש מאנשים שיעבירו לנו דברים. זה יכול לבוא לידי ביטוי בכך שאם נרצה לבצע משלוח, הרי יהיה צורך לתאם עם השליח כיצד זה יתבצע בשביל שלא נצטרך לקחת את זה מהיד שלו. זה יכול לבוא לידי ביטוי בדברים יותר נקודתיים, למשל, אם מעשנים וצריך קליפר או מצת, אז לא נוכל לבקש מאחרים, אלא נצטרך שיהיה ברשותנו כל הזמן.

מרחק

כידוע, ההמלצה היא לשמור על מרחק של שני מטר אחד מהשני. מה שאומר, אם רוצים לבקר במסעדה, בית קפה, מועדון או כל מקום אחר, יהיה עלינו להקפיד על כך שלא נתקרב מעבר למרחק זה. גם בעלי המקום יצטרכו להתייחס לתנאים החדשים ולשמור על כך שלא יהיה במקום תכולה גדולה יותר של אנשים.

ניקיון

אם בעבר לא תמיד הקפדנו על היגיינה וניקיון, הרי שעכשיו נהיה חייבים לעשות זאת. מאחר וייתכן מאוד והנגיף יכול לעבור דרך משטחים ופריטים אחרים, הרי חשוב להקפיד לא להשתמש בפריטים ודברים שאחרים השתמשו בהם קודם לכן, וכן לא להעביר לאחרים דברים שאנחנו השתמשנו בהם.

מסכות

נכון לעכשיו, נידרש להמשיך ולשים מסכה על הפה, גם כזו שמכסה את האף שלנו. זה לא תמיד נעים ונוח, אך זה הכרחי כל עוד אין חיסון ואין אפשרות להימנע לגמרי מהנגיף.

בדיקות חום

מקומות רבים פועלים אחרי שהתחייבו לבדוק חום לכל מי שנכנס לשטח שלהם, ובמקרים מסוימים אף הם נדרשים לרשום כל מי שנרשם, כך שאם חס וחלילה הוא חולה, אז יהיה ניתן לאתר אותו.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניית מנויים ליוטיוב

קניית מנויים ליוטיוב היא טרנד חדש בתחום השיווק הדיגיטלי. זוהי אחת הדרכים הפופולריות ביותר לפרסם ביוטיוב והיא עוזרת לחברות להגיע לקהל היעד שלהן. עם למעלה

קרא עוד »

מופע אש

אש תמיד הייתה חלק נכבד בחייה של האנושות, איתה אפשר להתחמם, להכין אוכל ולהיות באור גם כאשר מחשיך. עם השנים התקדמה האנושות אל שימוש בחשמל,

קרא עוד »