הצבעים של הלק שיעשו לך את החורף

צבעי לק לחורף

החורף מגיע, מזג האוויר עובר שינויים מרחיקי לכת ואתו גם האווירה ומצב הרוח שלנו משנים כיוון. גם האופנה מחדשת פניה ומציעה לנו שפע של סגנונות וצבעים חדשים שלא הכרנו אותם בקיץ. כן, גם לק ג'ל כדאי לנו להתאים לעונה ולצבעים שנראה אותם בחודשים הבאים.

כיצד לבחור צבעי לק ג'ל לחורף?

  • מלבד לצבעי העונה ולאופנה הקיימת יש גם לך בוודאי טעם אישי משלך. את אוהבת צבעים מסוימים ומרגישה שהם מחמיאים לך, ולעומת זאת לא מתחברת לצבעים אחרים למרות שהם ממש אופנתיים ופופולאריים. לכן חשוב לך להכיר את הצבעים האופנתיים ויחד עם זאת לזכור כי לטעם האישי שלך יש מקום של כבוד בעניין בחירת הצבעים.
  • החורף מאופיין לרוב בצבעים כהים יותר מצבעי הקיץ. אם בקיץ ראינו המון לבן, צהוב וגווני פסטל בהירים נוספים, הרי בקיץ הצבעים יהיו כבדים יותר, שחור, חרדל, ירוק וגם כחול. הצבעים הללו דומיננטיים בפריטי לבוש וטקסטיל לבית, נעליים וגם בתיקים. כמובן שכאשר אנחנו מרכיבות את הלוק שלנו יש גם ללק ג'ל שאנחנו שמות חלק בכל החגיגה הזו. לכן אנחנו צריכות לבחור את הלק בהתאם לצבעים של הלבוש אותו אנחנו בוחרות בתחילת העונה.
  • כדאי לבחון את האפשרויות ולהכיר את קשת הצבעים המוצעת בפנינו. אם אנחנו עושות שימוש בלק ג'ל של חברה מסוימת כדאי יהיה לנו לעקוב אחר הצבעים החדשים של החברה וכך להתעדכן בדבר לק ג'ל צבעים המתאימים שיוכלו להחמיא לנו ולהתאים לטעם שלנו.
  • אמנם החורף הוא עונה קרה ואולי מעט אפרורית. אבל זה לגמרי לא אומר שכל הצבעים שיש להם נוכחות בחיים שלנו צריכים אף הם להיות כאלו. להיפך, זה הזמן להאיר את החיים ואת הימים המעוננים עם צבעים מגוונים שיעשו לנו מצב רוח. אפשר לגוון בגוונים רבים ולשלב צבעים שוברי שגרה.

בחרת את הלק ג'ל שלך לחורף? עוקבת אחרי הצבעים החדשים והשינויים בתחום? שימי לב למרוח כראוי ועל פי ההנחיות כדי שתהיי מרוצה מהתוצאה. כך הלק יהיה עמיד וחלק כמו שאת רוצה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה גודל המטבח שאתם צריכים
גודל המטבח הוא לרוב נתון קבוע מבחינת שטח המבנה הקיים אך איך תנצלו אותו ביעילות ומה יקבע את גודל המטבח...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
איך הכי כדאי ונכון לנקות סימני רובה?
ניקוי רווחים ברצפה (סימני רובה ברצפה) יכול להיות חשוב לשמירה על סביבת מגורים נקייה והיגיינית. הגישה...
קרא עוד »
אוג 07, 2023
מה היתרונות של חיפוי אבן לבתים?
מראה חיצוני תופס אצלנו הרבה מאוד מקום וחשיבות. היום יותר מאי פעם. המציאות הזו מביאה אותנו לבחור בין...
קרא עוד »
אוג 22, 2021