הצבעים של הלק שיעשו לך את החורף

צבעי לק לחורף

החורף מגיע, מזג האוויר עובר שינויים מרחיקי לכת ואתו גם האווירה ומצב הרוח שלנו משנים כיוון. גם האופנה מחדשת פניה ומציעה לנו שפע של סגנונות וצבעים חדשים שלא הכרנו אותם בקיץ. כן, גם לק ג'ל כדאי לנו להתאים לעונה ולצבעים שנראה אותם בחודשים הבאים.

כיצד לבחור צבעי לק ג'ל לחורף?

  • מלבד לצבעי העונה ולאופנה הקיימת יש גם לך בוודאי טעם אישי משלך. את אוהבת צבעים מסוימים ומרגישה שהם מחמיאים לך, ולעומת זאת לא מתחברת לצבעים אחרים למרות שהם ממש אופנתיים ופופולאריים. לכן חשוב לך להכיר את הצבעים האופנתיים ויחד עם זאת לזכור כי לטעם האישי שלך יש מקום של כבוד בעניין בחירת הצבעים.
  • החורף מאופיין לרוב בצבעים כהים יותר מצבעי הקיץ. אם בקיץ ראינו המון לבן, צהוב וגווני פסטל בהירים נוספים, הרי בקיץ הצבעים יהיו כבדים יותר, שחור, חרדל, ירוק וגם כחול. הצבעים הללו דומיננטיים בפריטי לבוש וטקסטיל לבית, נעליים וגם בתיקים. כמובן שכאשר אנחנו מרכיבות את הלוק שלנו יש גם ללק ג'ל שאנחנו שמות חלק בכל החגיגה הזו. לכן אנחנו צריכות לבחור את הלק בהתאם לצבעים של הלבוש אותו אנחנו בוחרות בתחילת העונה.
  • כדאי לבחון את האפשרויות ולהכיר את קשת הצבעים המוצעת בפנינו. אם אנחנו עושות שימוש בלק ג'ל של חברה מסוימת כדאי יהיה לנו לעקוב אחר הצבעים החדשים של החברה וכך להתעדכן בדבר לק ג'ל צבעים המתאימים שיוכלו להחמיא לנו ולהתאים לטעם שלנו.
  • אמנם החורף הוא עונה קרה ואולי מעט אפרורית. אבל זה לגמרי לא אומר שכל הצבעים שיש להם נוכחות בחיים שלנו צריכים אף הם להיות כאלו. להיפך, זה הזמן להאיר את החיים ואת הימים המעוננים עם צבעים מגוונים שיעשו לנו מצב רוח. אפשר לגוון בגוונים רבים ולשלב צבעים שוברי שגרה.

בחרת את הלק ג'ל שלך לחורף? עוקבת אחרי הצבעים החדשים והשינויים בתחום? שימי לב למרוח כראוי ועל פי ההנחיות כדי שתהיי מרוצה מהתוצאה. כך הלק יהיה עמיד וחלק כמו שאת רוצה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בר אקטיבי לאירועים פרטיים

בר אקטיבי הוא אחת האטרקציות המוצלחות ביותר באירועים פרטיים, אשר מגיעים אליהם חברים ובני משפחה רבים.   בר אקטיבי לאירועים פרטיים מוזמנים אשר מגיעים לאירועים

קרא עוד »