תשלום מזונות בפשיטת רגל – כל מה שחשוב לדעת

אדם שנמצא במצב של פשיטת רגל אמור לסדר מחדש את כל החובות שלו מול כל ההכנסות שיש לו כדי לעשות סדר ולהחליט לאן פניו מועדות מאותו מקום ואילך.

אז יש חובות אשר אלו נכנסים להליך של הסדר חובות כאשר בעזרת ההליך הזה יוכלו החייבים להגיע למצב סטטי אשר בו הם מסודרים ואין להם עול כבד ובלתי נסבל של חובות אשר אותם הם חייבים לשלם.  

בין החובות יש כאלה שאותם חייבים להמשיך לשלם ואין מצב להימלט מהם. מנגד יש את החובות אשר אלו יכולים להיות מרוכזים יחד כאשר החייב ישלם אט אט כפי יכולתו בלי לחץ ובלי לחיות במרוץ מטורף סביב הכספים וסביב מה שהם חייבים לשלם.

תשלום מזונות במצב של פשיטת רגל

אדם שמחויב בתשלום מזונות בפשיטת רגל לא יוכל להימלט מהחוב שלו גם אם הוא נמצא במצב של פשיטת רגל. הסיבה לכך היא היות ומדובר בתשלומים המועברים לילדים ולבני המשפחה של האדם ובמצבים רבים זה הכסף שמהווה מקור הקיום שלהם. אם החייב לא ימשיך לשלם את החוב הזה ואת התשלום הזה הרי שעשויה להיגרם פגיעה מתמשכת בילדים הקטנים שלא יוכלו לקבל את מה שהם אמורים לקבל. אם זה בתחום החינוכי ואם זה בתחום הרגשי. זה גם יכול להיות בתחום הבריאותי, הפיזי וגם הנפשי.

נעזרים בעורך דין מומחה 

בכל מה שקשור לנושא הזה של פשיטת רגל חשוב לדעת כי הדרך להגיע להסדר הכי טוב והכי הגיוני הוא דרך עורך דין מומחה לתחום. ככל שתשימו לב ותבחרו בקפידה את עורך הדין שלכם, הרי שתוכלו להיות רגועים ובטוחים יותר כי תקבלו את ההסדר הכי טוב, הכי בטוח וגם הכי מתאים עבורכם. למידע בנושא תביעת חוב

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם