השכרת מתנפחים

השכרת מתנפחים

אם אתם מארגנים אירוע ורוצים לשדרג אותו משמעותית אתם לבטח תרצו להשתמש במתקני מתנפחים באירוע שלכם. מתקנים אלה אפשר להשיג דרך חברת השכרת מתנפחים והינם מתקנים צבעוניים המתנפחים באמצעות לחץ אוויר מדויק המתאים לאותו מתקן. נהוג לקפץ, להתגלגל, לשבת וליהנות מהמתקנים. ילדים יכולים לבלות בהם שעות רבות מבלי להשתעמם. יתרה מכך – יש מתקנים בעלי קונספטים שונים המאפשרים פעולות נוספות ואטרקטיביות כמו ג'ימבורי כדורים, מגלשה, מתקנים עם מים ועוד. 

איך זה עובד?

אתם נכנסים לאתר שלנו, צופים בקטלוג המתנפחים המגוון שלנו ויכולים לבחור את המתקנים בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם. לכל מתקן מצורפים גם המידות שלו וגם לאילו גילאים הוא מיועד כך שתוכלו לבחור מתקנים שיכולים להתאים לשטח בו אתם מארגנים את האירוע. נציג החברה יגיע אליהם למקום למסור לכם את המתקן ולהדריך אתכם על השימוש במתקן. 

עד כמה ההפעלה של המתקנים הינה פשוטה?

ראשית במידה ותרצו להשכיר עובד מטעמנו שיפעיל את המתקנים באירוע וישמור על בטיחות המשתמשים תוכלו לבקש להוסיף להצעת המחיר בנושא זה. במידה ולא תרצו להזמין מפעיל במיוחד אלא לתפעל את המתקנים בעצמכם דעו כי ההפעלה הינה מאוד פשוטה. כל שאתם צריכים לדעת הוא לשמור על המתג על ON במפוח הממלא את המתקן ותוך דקה או שתיים המתקן מתמלא ומוכן לקפיצה!

איך נדע לאילו גילאים מתאימים המתנפחים?

כאשר תתקשרו אלינו לחברת עידן VIP לברר לגבי הזמנת המתנפחים נספק מידע רלוונטי אודות דגמי המתנפחים המעניינים אתכם. גם בקטלוג באתר יופיעו פרטים נוספים אודות המתנפחים. מרבית המתנפחים שלנו מתאימים לילדים עד גיל 15 ולכמות של עד עשרה ילדים בו זמנית על המתקן ובהתאם לגיל הילדים. כמובן שפחות ילדים במקביל המתקן יהיה יותר בטוח לשימוש. 

אם האירוע מתקיים בשטח איך נפעיל את המפוח החשמלי?

את המפוח/ים מחברים אל גנרטור חשמלי מטעמנו שנעניק לכם בשטח עם המתקנים לזמן ההשכרה הגנרטור יספק לכם את החשמל הנדרש להפעלתם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מהו טיפול קוגניטיבי התנהגותי?
טיפול קוגניטיבי התנהגותי הנקרא גם Cognitive Behavioral Therapy ובקיצור CBT הינו טיפול ממשפחת הטיפולים...
קרא עוד »
פבר 13, 2022
החלוקה הקרה: מי מרוויח הכי הרבה מקירור עסקי – ומי לא
קירור הוא נכס הכרחי עבור עסקים רבים. עם זאת, הגישה של 'יחידה מתאימה לכולם' עלולה להיות מטעה. מקמעונאים...
קרא עוד »
אוק 21, 2023
טיפול במשבר זהות – איך עושים את זה לבד?
הרבה אנשים מוצאים את עצמם מגיעים לגיל בו הם מתחילים לתהות ולחשוב מי הם, למה הם נמצאים במקום בו הם...
קרא עוד »
ספט 01, 2020