השכרת מתנפחים

אם אתם מארגנים אירוע ורוצים לשדרג אותו משמעותית אתם לבטח תרצו להשתמש במתקני מתנפחים באירוע שלכם. מתקנים אלה אפשר להשיג דרך חברת השכרת מתנפחים והינם מתקנים צבעוניים המתנפחים באמצעות לחץ אוויר מדויק המתאים לאותו מתקן. נהוג לקפץ, להתגלגל, לשבת וליהנות מהמתקנים. ילדים יכולים לבלות בהם שעות רבות מבלי להשתעמם. יתרה מכך – יש מתקנים בעלי קונספטים שונים המאפשרים פעולות נוספות ואטרקטיביות כמו ג'ימבורי כדורים, מגלשה, מתקנים עם מים ועוד. 

איך זה עובד?

אתם נכנסים לאתר שלנו, צופים בקטלוג המתנפחים המגוון שלנו ויכולים לבחור את המתקנים בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם. לכל מתקן מצורפים גם המידות שלו וגם לאילו גילאים הוא מיועד כך שתוכלו לבחור מתקנים שיכולים להתאים לשטח בו אתם מארגנים את האירוע. נציג החברה יגיע אליהם למקום למסור לכם את המתקן ולהדריך אתכם על השימוש במתקן. 

עד כמה ההפעלה של המתקנים הינה פשוטה?

ראשית במידה ותרצו להשכיר עובד מטעמנו שיפעיל את המתקנים באירוע וישמור על בטיחות המשתמשים תוכלו לבקש להוסיף להצעת המחיר בנושא זה. במידה ולא תרצו להזמין מפעיל במיוחד אלא לתפעל את המתקנים בעצמכם דעו כי ההפעלה הינה מאוד פשוטה. כל שאתם צריכים לדעת הוא לשמור על המתג על ON במפוח הממלא את המתקן ותוך דקה או שתיים המתקן מתמלא ומוכן לקפיצה!

איך נדע לאילו גילאים מתאימים המתנפחים?

כאשר תתקשרו אלינו לחברת עידן VIP לברר לגבי הזמנת המתנפחים נספק מידע רלוונטי אודות דגמי המתנפחים המעניינים אתכם. גם בקטלוג באתר יופיעו פרטים נוספים אודות המתנפחים. מרבית המתנפחים שלנו מתאימים לילדים עד גיל 15 ולכמות של עד עשרה ילדים בו זמנית על המתקן ובהתאם לגיל הילדים. כמובן שפחות ילדים במקביל המתקן יהיה יותר בטוח לשימוש. 

אם האירוע מתקיים בשטח איך נפעיל את המפוח החשמלי?

את המפוח/ים מחברים אל גנרטור חשמלי מטעמנו שנעניק לכם בשטח עם המתקנים לזמן ההשכרה הגנרטור יספק לכם את החשמל הנדרש להפעלתם.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תופעת אדם טל

מהי תופעת אדם טל?

תופעת אדם טל הינה תופעה מעניינת וממכרת במיוחד, מאחר וכמעט כל אדם ששומע את הסיפור המיוחד של אדם, מחליט ללכת בעקבותיו. למעשה, אדם מספק לא

קרא עוד »
אופני הרים

יתרונות וחסרונות של אופני הרים

מי שאוהב לרכב בשטח רוכש אופני הרים. בשנים האחרונות התווספו דגמים חדשים אשר מיוצרים בטכנולוגיות חדשניות ולכן רבים מהם מאפשרים רכיבה קלה ונוחה הרבה יותר.

קרא עוד »