בגדי הים שהכי מתאימים לחזה קטן

בגדי ים לחזה קטן

למרות הטרנד שעובר על כל העולם שבו נשים מגדילות בין כל יתר האיברים שלהן גם את האזור של החזה, עדיין יש נשים אשר נהנות מאוד מהמידה של החזה שלהן, שמגיע במידה שיחסית לכל אלה היא די קטנה. הבעיה עם חזה קטן היא ההתאמה הנדרשת מכל אישה ברכישה של כל סוג של בגד, וזה כולל גם רכישה נכונה של בגד ים לים לבריכה.

על מנת שבגד הים שנקנה יהיה כזה שמחמיא לגזרה של הגוף ולא שבו אין הדגש על חזה קטן באופן שלא קוצר מחמאות, צריכים להכיר את סוגי החלק העליון הקיימים ולבצע את הבחירה שנוחה לכל אחת ואחת באופן אישית למדי.

בגד ים ביקיני עם חזייה מרופדת

לחזה קטן יש את היתרונות והחסרונות שלו. מצד אחד ניתן ללבוש איתו בגד ים ביקיני עם משולש קטנטן לכל שד, ומצד שני ברגע בו המידה היא באמת קטנה- במשולש הזה יראה לא מחמיא ושטוח למדי. איך ממלאים אותו בצורה מהירה? על ידי רכישה של ביקיני שבו החלק העליון הוא כזה שבו יש ריפוד שמספק את ההגדלה הנחוצה, כזו שיוצרת מראה יותר נשי ומעוגל גם אם המידה של החזה היא אינה נדיבה כלל וכלל.

הריפוד מן הסוג הזה יכול להיות גם עבור חלק עליון של בגדי ים שלמים ובגד ים מסוג מונוקיני, רק צריכים לבחון את הרמה של הריפוד ואת הדגם עצמו שיהי מונח בצורה מחמיאה.

בגד ים עם חזייה פוש אפ

כאן יש הבדל גדול בין ריפוד החזה בבגד ים ביקיני או אחר לבין ריפוד מסוג פוש אפ. הריפוד מן הסוג הזה מעוצב בצורה שמייצרת נפח יותר גדול באזור התחתון של מבנה החזה ועם הצורה הייחודית של הריפוד מעלה את החזה כלפי מעלה. זה טוב גם עבור נשים בעלות חזה קטן וגם עבור נשים שרוצות להרי את זה שנפל באופן טבעי אחרי שנים רבות שהוא נמצא בסביבה…

דגמים של בגדי ים שבהם יש חזיית פוש אפ יכולים להעלות את המידה של החזה בצורה של מידה ואף שתי מידות מעלה, ויש כל מיני סוגים של ריפודים שמרגישים אפילו טבעיים למגע.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סחלבים מודיעין

סחלבים מודיעין

עמותת סחלבים מודיעין הינה עמותה שמעניקה לתושבי העיר לא מעט פעילויות ופרויקטים שונים לצורך שיפור איכות החיים שלהם. הורים לילדים למשל, יכולים לשלוח את ילדיהם

קרא עוד »