איגרוף תאילנדי – כל מה שצריך לדעת

אגרוף תאילנדי נחשב היום לאחד התחומים הפופולריים ביותר בעולם בענף אומנויות הלחימה. באופן כללי תחום האגרוף בא לעבוד על חיזוק של לא מעט שרירים כמו רגליים, ידיים בטן ועוד. ובעיקר פה ללמד אותנו טכניקות שונות ושימוש נכון בגוף. מתאמני אגרוף תאילנדי יכולים להעיד כי זהו ספורט מאתגר גם מבחינה מנטלית אך ברגע שנכנסים לזה, אפשר רק להרוויח. לפני שאתם נרשמים לקורס אגרוף תאילנדי בואו נכיר את התחום מקרוב וכך נדע למה כדאי לנו לשים לב כשבוחרים מקום.

מה כדאי לדעת על אגרוף תאילנדי?


זוהי כמובן שאלה כללית מאוד וניתן לתת עליה לא מעט תשובות שונות ורלוונטיות. אך כאשר אנחנו מחפשים קורס או אימוני אגרוף תאילנדי, ישנם כמה דברים שנרצה לשים אליהם לב לפני שאנחנו נרשמים. כך נוכל לוודא שזהו סוג הספורט המתאים ביותר וגם כדי לוודא שאנחנו נרשמים למקום הנכון עבורנו.

  • ספורט מאתגר הכולל ניהול 'קרב' – איגרוף תאילנדי כמו סוגי איגרוף אחרים בתחום אומנויות הלחימה, בסוף מציבים אותנו מול 'יריב' על מנת שנוכל ללמוד הלכה למעשה כיצד משתמשים בטכניקות המופלאות שאנחנו לומדים. אחת הטעויות הנפוצות היא לחשוב שישנו קשר כלשהו לאלימות.  
  • אימונים בקבוצה לרוב – ההמלצה הגורפת באימוני אגרוף תאילנדי ואימונים דומים אחרים, היא כמובן להתאמן בקבוצה ולא כאימון אישי (אלא אם זה רק לשם חיזוק או למידת הבסיס לקראת הצטרפות לקבוצה). כשמתאמנים בקבוצה יש תמיד את ההזדמנות להתאמן עם פרטנר וכך לדייק את הטכניקות בצורה הטובה ביותר. 
  • שימו לב לרמה של הקורס – לפני שאתם נרשמים שימו לב שרמת הקורס מתאימה לרמה שלכם, אם מתיאור הקורס זה לא מאוד ברור, התקשרו לברר. הרי אם אתם ברמת מתחילים, אין סיבה שתרשמו לקורס ברמה גבוהה או ההיפך. 

לפרטים ולהרשמה בקרו באתר של Team Pavel

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »