הדרכים לשמור על איכות הסביבה

הדרכים לשמור על איכות הסביבה

אם יש לכם משפחה ואתם רוצים שהילדים שלכם ידעו כיצד שומרים על הסביבה בה אנו חיים, מוטב לנקוט במספר צעדים כדי שתוכלו לגדל דור צעיר וחדש שהטבע והסביבה חשובים לו מאד. כיום, ברשתות החברתיות כמו גם בסרטונים ברשת, ישנן לא מעט דרכים להסביר לילדים מהי איכות הסביבה כיצד שומרים על הטבע וכיצד ממחזרים. אבל מלבד כל אלה, איך תוכלו אתם כמשפחה לשמור על המקום שבו אתם חיים? הנה מספר טיפים טובים:

בקבוק אקולוגי

אם אתם רגילים לרכוש לילדים בקבוק מים קטנים מפלסטיק, חשוב שתדעו כי מדובר באחד המקורות השכיחים לזיהום סביבתי. כדי לאפשר בריאות לילדים וכדי להשתמש בבקבוק רב פעמי אפשר לבחור בקבוק אקולוגי. למעשה מדובר בבקבוק נירוסטה אישי שניתן להדפיס עליו את שמו של הילד. בחרו בקבוק עם קשית רב פעמית לשתייה. בכך אפשר לשמור על הסביבה ולהימנע מצריכת מוצרי פלסטיק אשר מזיקים לאקולוגיה.

חיתולים רב פעמיים

בזמן שאתם נמצאים בבית תוכלו לבחור להשתמש בחיתולים חד פעמיים ולא בחיתולים עשויים ניילון. חיתולים כאלה מומלצים גם עבור מארזי לידה, מכיוון שהם מאפשרים כיבוס ושימוש חוזר כמו גם מגע נעים על עורו של הפעוט. בכך אפשר להרגיש שאתם תורמים לניקיון ומפחיתים בזיהום הסביבה.

שימוש בשקיות בד בלבד

שקיות ניילון בהן משתמשים המון! מופיעות לעיתים במרחבים טבעיים, בעוד שהן גם מזהמות את הסביבה וגם עלולות לגרום לחנק של בעלי חיים. כדי להפחית שימוש – מחזרו שקיות לשימוש חוזר ובחרו שקית בד עשויה חומר ממחוזר בתוכה תישאו את החפצים של הילדים אל הגן, או תערכו עימה קניות.

מחזור צמיגים ומוצרי גומי

כדי לאפשר מחזור חפצים גם בגן הילדים, מומלץ למחזר צמיגים (צמיגים יכולים להיות עציצים נפליאם!) כמו גם למחזר מוצרי פלסטיק מסוגים שונים ולהפוך אותם לאלמנטים נעימים למראה בגינה. קופסאות פלסטיק יכולות למשל מכלי אחסון לציוד יצירה. באמצעות ביצוע כל מה שאפשר למען הסביבה – הילדים שלכם יהפכו למבוגרים מתחשבים ואחראיים.

 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם אתם צריך יועץ פיננסי לעסק שלכם?
מתקשים לשלוט בניהול הכספים בעסק שלכם ולהבין האם אתם עושים מה שצריך כדי לעזור לעסק שלכם להצליח? כל מה...
קרא עוד »
ספט 21, 2021
לגלות את הנעל המושלמת לטיולים – סנדלי שורש
טיולים רגליים, פעילות אהובה על חובבי טבע וחובבי הרפתקאות, דורשת את הציוד הנכון. בכל הנוגע להנעלה,...
קרא עוד »
ספט 28, 2023
איך להתחיל עם בחורה ברחוב – כך תדעו
אם תרצו ללמוד איך להתחיל עם בחורה ברחוב וזאת כדי להגיע להצלחה אמתית עם בחורות, דעו לכם כי הדרך הנכונה...
קרא עוד »
אפר 04, 2022