פנקו את עצמכם עם קצת מתנות לבית – רעיונות למתנות

מתנות לבית

מתנות. איזה צליל קסום יש למילה. מי לא נהנה ומתרגש ממתנה. למרות שכולנו יודעים את הפסוק – 'שונא מתנות – יחיה' – עדיין אנחנו לא נמצאים ממש בדרגה נעלה שכזו אשר בה אנחנו לא מתרגשים ממתנה.

הבעיה עם המתנות היא שאנחנו לא תמיד מקבלים את מה שאנחנו רוצים ודווקא אנשים שרוצים לפנק אותנו, עושים את זה לא פעם עם דברים או עם מתנות שלא אותם היינו בוחרים מלכתחילה.

אז ראשית, כדאי אולי לחשוב על הדבר הזה כאשר מדובר בקניית מתנה אותה אתם צריכים לקנות. במקרים כאלה כדאי שתשאלו את האדם שאמור לקבל את מתנתכם, מה הוא היה רוצה לקבל.

כך הוא אולי לא יהיה מופתע מעצם המתנה אך הוא יקבל את מה שהוא באמת רוצה וצריך.

מחפשים רעיונות למתנות? בקרו באתר שלנו >>>

הפתיעו את עצמכם!

אז כאן כדאי מאוד לצאת מעט מהקופסא ופשוט ללמוד לפרגן לעצמינו לקנות מתנות לבד. אנחנו לא תמיד צריכים לחכות שאחרים ירצו להפתיע או לשמח אותו. כי אנחנו יכולים לעשות את זה לבד והאמת היא שגם בצורה הרבה יותר טובה וקולעת מכל אחד אחר.

אז אם עולה בדעתכם רעיון כלשהו למשהו נחמד שיגוון לכם את החיים, מתחשק לכם לשדרג את היום יום שלכם במשהו מגניב מכל סוג שלא יהיה, אתם יכולים להחליט על עיתוי כלשהו אשר בו תפרגנו לעצמכם את הדבר.

זה יכול להיות אחרי מבחן גדול שעברתם, לקראת חג ואפילו ביום ההולדת שלכם. כי גם אם חברים יקנו לכם מתנה כלשהי, זה לא סותר שמותר לכם לקבל את הדבר שאותו אתם באמת רוצים.

אז קדימה, פנקו את עצמכם וקנו לעצמכם את המתנה הרצויה לכם!

 

באתר שלנו תמצאו מגוון מתנות מיוחדות, מוזמנים לבקר: https://www.animi.co.il/

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »