באיזה אזורים בבית מומלץ להתקין גלאי עשן?

לאחרונה יצא לכם לדבר עם לא מעט חברים וקרובי משפחה שבחרו להתקין בבתים שלהם גלאי עשן? אם כך, ברור מדוע גם אתם תוהים לגבי האפשרות הזאת. אומנם בעבר אנשים לא ממש לקחו אתה אופציה הזאת כריאלית, אך בפועל, שריפה שעלולה לפרוץ בבית של כל אחד מאתנו עלולה להסתיים באסון. המטרה שעומדת מאחורי התקנת גלאי עשן בבית ברורה: לזהות את השריפה כמה שיותר מהר ולתת לנו אפשרות לברוח מהמקום. בנוסף, אם בעזרת גלאי עשן אפשר יהיה גם לצמצם את הנזק לרכוש, מה טוב. 

יעילות גלאי העשן 

בבואנו לענות על השאלה באיזה אזורים בבית מומלץ להתקין גלאי עשן, אנחנו רואים שיש כמה גורמים שיכולים להשפיע על התשובה. למשל, האם זה בית גדול או לא, כמה חדרים יש בו והאם הוא בנוי כולו על מפלס אחד או לא. גלאי עשן כדאי להתקין בדרך כלל באותם מקומות שההסתברות ששריפה תפרוץ בהם תהיה יותר גדולה. למשל: במטבח, שכן שם הרבה פעמים אנחנו מדליקים אש וההסתברות לשריפה גדולה יותר. זה נכון גם לגבי הקמין לכל אזור אחר שבו עלולה לפרוץ שריפה. 

החשיבות של התקנת גלאי עשן כמה שיותר איכותי 

עוד נקודה שרצוי לקחת בחשבון כשרוצים להתקין גלאי עשן, היא שיש סוגים שונים של גלאים ולכל אחד יש איכויות אחרות. בנוסף, האם ידעתם שיש גלאי שיכול להיות רגיש יותר מאחרים? אם אתם כבר מתקינים גלאי עשן בבית, ברור שהוא חייב להיות כמה שיותר רגיש ואיכותי. רק כך תוכלו באמת לישון בשקט ולדעת שלא משנה מה קורה, כי בכל מקרה בעת סכנה הגלאי יעזור לכם. גלאי עשן מציל חיים ומקטין נזק לרכוש כך שברור מדוע רצוי להתקין אותו בכל בית, ויפה שעה אחת קודם. 

למידע נוסף היכנסו לאתר של Fetaya Electrics

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של

קרא עוד »

Office moving

There are a number of companies offering office moving services, but there is one that is special in that it has the best service and

קרא עוד »