מקום לחתונה קטנה – בטבע או באולם בוטיק?

pexels-emma-bauso-2253870

חתונה היא אירוע של פעם בחיים עבור כל זוג ועל כן חשוב מאוד שהוא יהיה מתוכנן כמו שצריך ושיחגגו אותו במקום יוקרתי ורומנטי. תקופת הקורונה שינתה הרבה מוסכמות לענייני אירועים ופתחה אופציות שונות שלא היו קיימות בעבר. כך למשל – בענייני חתונה – אנשים גילו שלא חייבים לערוך אירוע המוני עם מאות משתתפים באולם אירועים ענק, אלא ניתן לערוך אירוע משפחתי, קטן ונחמד יותר עם פחות מוזמנים ובמקומות לא שגרתיים.

חתונה קטנה? לפעמים זה עדיף

זוגות רבים מתחבטים בשאלה איזה סוג אירוע לערוך. אוקיי, אז אם יש להם הרבה בני משפחה וחברים רבים, אין מנוס אלא לערוך חתונה גדולה באולם אירועים גדול. אך זוג שאין להם משפחה גדולה ואין להם הרבה מוזמנים יכולים בהחלט להסתפק באירוע חתונה קטן יותר בטבע או באולם בוטיק. חתונה אינה מניבה מתנות רבות מצד אחד, אך מנגד, אין צורך לשבור את כל תוכניות החיסכון לקראתה ולשלם עבור אולם גדול ומאות מנות.

היכן חוגגים חתונה קטנה?

אם הולכים על חתונה קטנה, נפתחות הרבה אופציות לעניין המיקום שלה. הרי כשיש מעט מוזמנים, ניתן לבחור במקומות לא שגרתיים לעריכת החתונה. כמו למשל על שפת הים, במסעדה טובה, בחורשה אתגרית או באולם בוטיק יוקרתי. בניגוד לחתונה גדולה, ניתן גם לבחור לחגוג את החתונה הקטנה במקום יקר יותר מכיוון שיש פחות הוצאות מסביב.

אולם בוטיק לחתונת בוטיק

חתונה קטנה ממש יכולה להיות אירוע בוטיק. אם בוחרים במקום לחתונה קטנה מתאים כמובן. אולם בוטיק הינו כזה שמתאים לאירועים יוקרתיים, וחתונה קטנה נכללת בדיוק בקטגוריה הזו. ואם מעוניינים שהאורחים יצאו מאירוע כזה עם טעם של אירוע מושלם, יש לבחור בקפידה את המקום בו עורכים אותו.
אז הגיע הזמן לחפש מקום לאירועים קטנים ולהתחיל לתכנן את האירוע המרגש של חייכם!

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קבלת אזרחות ישראלית

דרכים בהם ניתן לקבל אזרחות ישראלית

אזרחות ישראלית ניתנת בכמה אופנים המגדירים מיהו הזכאי להחזיק בידו אזרחות ולחיות כאזרח בגבולות הארץ. אלו הדרכים העיקריות לקבלת אזרחות ישראלית. הדרכים לקבלת האזרחות חוק

קרא עוד »
שולחנות כדורגל

שולחנות כדורגל

חושבים לקנות שולחן כדורגל? אנחנו יכולים לעזור לכם לבחור את השולחן הטוב ביותר שיתאים לצרכים שלכם. תצטרכו לוודא שהשולחן שלכם יתאים לחדר שלכם, והוא יוכל

קרא עוד »