אמיר פרלמן

בעידן בו אנחנו יכולים לשמוע ולקרוא לא מעט חומר על מטפלים שמתמחים בנושא של רפואה סינית מהיבטיו השונים, אנחנו צריכים לדעת מי לבחור לצורך טיפול, אנחנו צריכים לדעת אצל מי להיות מטופלים בשביל לקבל את הטיפול הטוב ביותר, טיפול רלוונטי שמתאים עבורנו.

אמיר פרלמן הוא דוגמא טובה לאיש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו, מדובר באחת מהדמויות המובילות בישראל בתחום. אמיר הוא מייסד מדיקל קולג׳, מהמכללות המובילות בישראל בלימודי רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית בפרט. במסגרת ניהול המקום ואחד המרצים הבולטים בו, הוא לימד והוביל דורות של מטפלים אשר עובדים כיום בתחום, הן באופן עצמאי והן במרפאות ומרכזיים רפואיים שונים. מיכולותיו וכישוריו נהנים לא רק התלמידים שלו, אלא גם אנשי מקצוע שונים שמתמחים אצלו וזוכים ליהנות מכל הידע והניסיון הרב שיש לו בתחום.

אמיר מתעסק לא רק ברפואה סינית, אלא בכלל בכל מה שקשור לרפואה משלימה מהיבטים שונים. אפשר למצוא מגוון רחב של מאמרים ופריטי מידע שונים שהוא פרסם, בין אם זה על גישות בבריאות, תוספי תזונה ועוד. הכל כמובן בהקשרים שקשורים לרפואה משלימה, כיצד הגוף והנפש מתחברים, כיצד שומרים על איזון פנימי ועוד.

עצם העובדה שהוא מפרסם מאמרים רבים בנושא וכל מי שרוצה יכול לקרוא אותם, להתרשם ולקבל מהם את המידע הרלוונטי עבורו, מלמדים כמה חשוב עבורו להעביר את המידע שלו הלאה, בצורה מקצועית, רצינית ומעמיקה, על מנת שאנשים רבים יוכלו ליהנות מכך.

צריך להדגיש, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד אנשים שמתעסקים בתחום של רפואה משלימה בכלל ורפואה סינית בפרט, אך מן הסתם, אנחנו יכולים וצריכים לסמוך רק על אנשי מקצוע מובילים ורציניים, ולא על כל אחד. כמובן שאנחנו לא יכולים גם להסתמך רק על מאמרים אלא מעבר לכך, אנחנו צריכים לגשת לטיפול אצל אותם גורמים ולקבל מהם את כל העזרה הנדרשת, פנים אל פנים.

אין ספק, אם אנחנו רוצים לקבל טיפול מקצועי, מסור ורציני, הרי שאמיר פרלמן מייסד פרלמן סחר הוא האיש בשבילנו. אצלו נוכל ליהנות מהמידע המקיף ומהטיפול היסודי ביותר.

בשיתוף ספינקר בר https://thespinnakerbar.com

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אולמות אירועים בשרון

אולמות אירועים בשרון

אירוע בקרוב? בין אם מדובר על אירוע משפחתי ובין אם זה אירוע עסקי, חשוב לכם בוודאי כי האירוע יהיה מוצלח, ואתם תוכלו לקבל בשמחה ושלווה

קרא עוד »