מתנה ליום נישואין

מתנה ליום נישואין

החיים הם דבר מעגלי שבו יש את אלה אשר נולדים ואת אלה אשר מזדקנים. מן הרגע שבו הורה הופך להיות כזה הוא נחשב לזקן. הוא מבוגר אשר הולך ומזדקן כשאר הילדים הולכים ונעשים בוגרים יותר, עד אשר הם הופכים להיות הורים לילדים משל עצמם. בני זוג תמיד מחפשים אחר הדרך הכי מקסימה להביע את רגשות האהבה בימים מיוחדים כמו יום הנישואין, וזה הרגע להפנים כי ימים מעין אלה צריכים לחגוג מתי שרק אפשר, עם מתנה ליום נישואין מקורית שהיא הזמן הזה ביחד באופן שהוא לא מובן מאליו.

זמן להיות בשניים -רומנטיקה

בשנים שבהן כבר יש ילדים קטנים שלהם דואגים מאותו רגע והלאה, להורים רבים יש את הנטייה לשים את הזוגיות שלהם ואת עצמם בצד, ולעשות כל מה שנדרש מהם עבור טיפוח הילדים בכל רגע של כל שעה כמעט. זו טעות נפוצה, וכאן חשוב לשים את הדגש על יצירה של זמן שבו דואגים לטפח את הזוגיות שיכולה להיעלם במידה ולא יוצרים רגעים של רומנטיקה ללא ילדים ועם פעילות שבה כל החושים ממוקדים רק בבני הזוג עצמם.

זה מה שהופך את יום הצילומים הזה למשהו שהוא הרבה יותר גדול מאשר האקט עצמו, אלא ליום של בילוי בשניים, שבו נזכרים בכיף הגדול של להיות ביחד ולחגוג את היום הזה עם צלע שלישית שמתעדת את הרגעים הללו באופן מושלם.

זכרונות זוגיים חדשים

כאשר חיים בזוגיות הרבה מאוד שנים ביחד, ישנה נטייה להתרפק אך ורק על הזיכרונות של הזמן הזה של הרווקות ושל יום הנישואין וקצת שוכחים כאשר הילדים באים לעולם ליצור זכרונות חדשים מזוגיות שהיא גם כזו שחייבת להיות בזמן שהוא פרטי. איך יכולים לעשות את זה? על ידי מתנה מקורית שהיא גם החוויה עצמה, וגם כזאת שבה נזכרים בחיוכים נעימים. די להביט כל כך אחורנית, והגיע הזמן לעשות מעשה שאיתו נהנים מיום של ביחד, ובו נזכרים בצילומים מיוחדים של בי פוטו שמעידים על כל מה שעכשיו ולא רק מה שלפני עשרות של שנים.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

אביזרים להכנת פיצה

פיצה היא אחת המנות הפופולריות ביותר בעולם. זוהי ארוחה טעימה שאפשר להכין בבית. היא קל להכנה, ואתם יכולים לקבל אותה עם הרבה תוספות שונות. אם

קרא עוד »

השכרת במות לאירועים

אירועים רבים מצריכים הקמת במה שבה יופיעו אמנים, זמרים, להקות או אנשים יישאו נאומים, יקיימו טקסים ועוד. הקמת הבמות לאירועים תיעשה על ידי חברה חיצונית

קרא עוד »