מתנה ליום נישואין

מתנה ליום נישואין

החיים הם דבר מעגלי שבו יש את אלה אשר נולדים ואת אלה אשר מזדקנים. מן הרגע שבו הורה הופך להיות כזה הוא נחשב לזקן. הוא מבוגר אשר הולך ומזדקן כשאר הילדים הולכים ונעשים בוגרים יותר, עד אשר הם הופכים להיות הורים לילדים משל עצמם. בני זוג תמיד מחפשים אחר הדרך הכי מקסימה להביע את רגשות האהבה בימים מיוחדים כמו יום הנישואין, וזה הרגע להפנים כי ימים מעין אלה צריכים לחגוג מתי שרק אפשר, עם מתנה ליום נישואין מקורית שהיא הזמן הזה ביחד באופן שהוא לא מובן מאליו.

זמן להיות בשניים -רומנטיקה

בשנים שבהן כבר יש ילדים קטנים שלהם דואגים מאותו רגע והלאה, להורים רבים יש את הנטייה לשים את הזוגיות שלהם ואת עצמם בצד, ולעשות כל מה שנדרש מהם עבור טיפוח הילדים בכל רגע של כל שעה כמעט. זו טעות נפוצה, וכאן חשוב לשים את הדגש על יצירה של זמן שבו דואגים לטפח את הזוגיות שיכולה להיעלם במידה ולא יוצרים רגעים של רומנטיקה ללא ילדים ועם פעילות שבה כל החושים ממוקדים רק בבני הזוג עצמם.

זה מה שהופך את יום הצילומים הזה למשהו שהוא הרבה יותר גדול מאשר האקט עצמו, אלא ליום של בילוי בשניים, שבו נזכרים בכיף הגדול של להיות ביחד ולחגוג את היום הזה עם צלע שלישית שמתעדת את הרגעים הללו באופן מושלם.

זכרונות זוגיים חדשים

כאשר חיים בזוגיות הרבה מאוד שנים ביחד, ישנה נטייה להתרפק אך ורק על הזיכרונות של הזמן הזה של הרווקות ושל יום הנישואין וקצת שוכחים כאשר הילדים באים לעולם ליצור זכרונות חדשים מזוגיות שהיא גם כזו שחייבת להיות בזמן שהוא פרטי. איך יכולים לעשות את זה? על ידי מתנה מקורית שהיא גם החוויה עצמה, וגם כזאת שבה נזכרים בחיוכים נעימים. די להביט כל כך אחורנית, והגיע הזמן לעשות מעשה שאיתו נהנים מיום של ביחד, ובו נזכרים בצילומים מיוחדים של בי פוטו שמעידים על כל מה שעכשיו ולא רק מה שלפני עשרות של שנים.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות למתנות מקוריות שאפילו אתם לא חשבתם עליהן
המתנה של חברה היא משהו שהוא ייחודי ומיוחד. לכל אחד יש רעיון שונה מה לתת לאדם שהוא אוהב ביום ההולדת או...
קרא עוד »
יונ 17, 2022
הדפסה על בגדי עבודה – לשם מה עושים זאת?
ביצוע הדפסה על בגדי עבודה זהו דבר שיהיה נחוץ עבור לא מעט עסקים וזאת מכיוון שהוא מאפשר ליצור סדר בין...
קרא עוד »
ספט 13, 2021
רשת ספרים עד הבית
עם עליית המסחר האלקטרוני, חנויות ספרים מקוונות הפכו לחלק חשוב מאוד בחיינו.  חנויות ספרים מקוונות הן...
קרא עוד »
פבר 23, 2023