בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחד המנהלים הבכירים המוצלחים ביותר, אשר שימש בתור סמנכ"ל בכיר למנהל ומשאבי אנוש ברשות המיסים. מדובר על איש צבא בעל וותק וניסיון רב שנים הן בתחום המנהל והן בתחום משאבי האנוש, אשר מסוגל לתרום המון לכל ארגון ולכל חברה. בעברו בני ינאי שימש במגוון רחב של תפקידים שונים, הכללו יצירה של שיתופי פעולה שונים בין משרדי הממשלה. במהלך עבודתו, ינאי עבד עם משרד המשפטים, משרד האוצר, משרד הבריאות, משרד ראש הממשלה ועוד. כמו כן, יש לו ניסיון רב בעבודה מול חברות גדולות ומוכרות במשק, דבר המעניק לו יתרון, בזכות הקשרים הרבים שהוא יצר. 

מיהו בני ינאי?

בני הינו אדם בעל וותק וניסיון רב בתחום הניהול, הן בחיים האזרחיים והן בחיים הצבאיים. בין השנים 2013 – 2014 הוא שימש בתור מנהל אגף משאבי אנוש ומנהל ברשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב. בני ינאי היה אחראי על הניהול השוטף של כל עבודת הרשות בתחום משאבי האנוש, תקציבים, טכנולוגיה ומחשוב ואף לוגיסטיקה ורכש. לפני כן, בני מילא תפקיד משמעותי בתור ממונה מבצעים וחקירות בהנהלת רשות המיסים. הוא שימש בתפקיד זה במשך שלוש שנים, ולפני כן ניהל במשך שנתיים את יחידת סמים ומכס באזור חיפה והצפון. 

מעבר לתפקידיו האזרחיים, בני ינאי ממלא תפקיד חיוני גם בצבא. הוא משרת בתור מפקד מערך בפיקוד הצפון, בדרגת אלוף משנה במילואים. מעבר לכך, הוא שירת בתפקידים בכירים וחיוניים שונים בצבא, בהם הוא ניהל והנהיג מאות חיילים ולוחמים. למעשה, לא מעט חיילים זוכרים את בני בתור מפקד הוגן וקשוב, שתמיד יכול לסייע, להקשיב ולייעץ. 

לסיכום, בני ינאי הינו אדם מיוחד במינו, בעל וותק וניסיון רב שנים בתפקידים בכירים ובולטים הן בצה"ל והן באזרחות.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

השחרת חלונות לרכב

השחרת חלונות רכב היא דרך מצוינת להפוך את המכונית שלך לגלויה יותר על הכביש. זה עוזר לך להימנע מתאונות ולהיות שם לב לנהגים אחרים. השחרת

קרא עוד »

מי משחיר את חלונות הרכב?

השחרת חלונות רכב היא פשע שבוצע בארצות הברית. זה נעשה בדרך כלל על ידי שימוש בתמיסה כימית כדי לצבוע את החלון בשחור. נוהג זה אינו

קרא עוד »