כיסאות בטיחות – עד איזה גיל

1285104-min

כל הורה יודע שכאשר נולד לו תינוק, יש לא מעט מוצרים שונים שעליו לרכוש עבור התינוק שלו, כאשר המוצרים הבסיסיים ביותר הם ללא ספק: עגלת תינוקות וכיסא בטיחות. מכיוון שרכב איננו מהווה כיום מותרות, הרי שכמעט לכל אדם יש רכב פרטי. על מנת להסיע את התינוק שלו בצורה הבטוחה ביותר ברכבו הפרטי, הוא נדרש להתקין כיסא בטיחות ברכבו, אשר יתאים לתינוק שלו מכל הבחינות. אם אתם עומדים בפני רכישת כיסא בטיחות לתינוק שלכם, הנה כמה דברים שחשוב מאוד שתדעו.

 

כיצד בוחרים כיסא בטיחות לתינוק?

כאשר מדובר על כיסא בטיחות לתינוק, מדובר בדבר חשוב מאוד אשר מטרתו היא לאפשר לתינוק לנסוע ברכב בבטחה. בעוד שאדם מבוגר צריך לחגור את חגורת הבטיחות בכדי לאפשר לעצמו להיות מוגן ובטוח בעת נסיעה ברכב, הרי שבכדי לחגור תינוק ברכב בצורה בטוחה, יש צורך לרכוש עבורו כיסא בטיחות המתאים לגילו ולפרמטרים אחרים העומדים על הפרק וזאת בכדי שהכיסא יאפשר לו להיות חגור בצורה בטוחה במהלך נסיעה ברכב. בטרם תרכשו את כיסא הבטיחות עבור התינוק שלכם, עליכם לבחון את כסאות הבטיחות הרלוונטיים לגילו, את הנוחות והבטיחות של כל כיסא, את ההתאמה שלו לרכב שלכם ועוד.

 

עד איזה גיל יש צורך בכיסא בטיחות?

על פי חוק, תינוק או פעוט נדרשים לשבת בכיסא בטיחות התואם לגילם עד הגיל שבו הם יוכלו להיחגר ברכב בצורה בטוחה ותקינה ללא כיסא מגביה. החל מגיל 3, אם הילד עומד בתנאים מסוימים הנוגעים לגובהו ומשקלו, הוא יכול להשתמש בכיסא מגביה, הלא הוא: בוסטר כתחליף לכיסא הבטיחות. אולם, עד שהילד איננו עונה על ההגדרות הרלוונטיות מבחינת גיל, גובה ומשקל, הוא לא יוכל לנסוע רק עם חגורת בטיחות. חשוב מאוד למצוא ולרכוש את כיסאות הבטיחות המתאימים ביותר לכל תינוק ופעוט, על מנת לשמור על הבטיחות שלהם במהלך נסיעה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »