מתיחת פנים מי צריך את זה? ואיך זה קורה?

מתיחת פנים

כיום שתוחלת החיים של נשים וגברים עלתה, לכן נשים בנות 40, 50, וגם 60 עדיין בשיא כוחן, למרות שלחלקן יכולה להיות קריירה מפוארת, עדיין עור הפנים אינו עושה להן חשבון ובגיל הזה עור הפנים שלהן נראה רפוי מקומט ולא נעים לעין, לשם כך יש את ניתוח מתיחת הפנים. מי צריך את הניתוח הזה ואיך באמת הוא קורה ?

מהו ניתוח מתיחת פנים? 

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח, הנעשה על ידי כירורג מומחה ברפואה פלסטית. ניתוח זה משמש להצערת הפנים מועלמים קמטים, קמטי הבעה, עור פנים רפוי, ועוד בניגוד לפעם היום הניתוח הזה נעשה נפוץ והתוצאות שלו מחזיקות מעמד שנים. 

מהי המטרה של ניתוח מתיחת פנים? 

המטרה העיקרית שלשמה מבוצע הניתוח היא לגרום לעור הפנים להיות צעיר בדומה לשאיבת שומן זרועות, כמו כן בזמן הניתוח מועלמים קמטי הבעה, נשאב שומן מיותר, ומסדרים את עודפי העור שנוצרו במשך השנים בסופו של הניתוח זוכים במראה יפה כמו צעירים.

למי מתאים ניתוח מתיחת פנים?

ניתוח מתיחת פנים מתאים במיוחד לאנשים הבאים: 

  • לאנשים שיש להם הרבה קמטים בפנים ובלחיים.
  • למטופלים שהעור שלהם צנח צניחת העור, המתבטא בירידה של נפח הפנים בלחיים העליונות וכיוצא בזה. 

איפה מתבצע ניתוח מתיחת הפנים? 

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח לכל דבר, המבוצע בהרדמה מלאה בבית חולים. האשפוז שאחר הניתוח יהיה בבית החולים , ובשעת הניתוח יהיה רופא מרדים שירדים אותך  הרדמה כך שלא תחוש כלל כאב בניתוח, בנוסף תינתן הרדמה מקומית לאזור הפנים כך שלא תחוש כאב מיד לאחר הניתוח. 

איך מתבצע ניתוח מתיחת פנים?

כמו בכל ניתוח ישנן גישות רבות גם לניתוח מתיחת פנים, אבל בכל השיטות המטרה זהה, והיא החזרת הרקמות שצמחו הסרת עודפי עור ומתבצעת  מתיחת פנים. 

השיטה שהרופאים הכי נוהגים לבצע היא באמצעות חתך באזור הרקה, לפני או מאחורי האוזן. חתך זה יהיה בשני צידי הפנים, לאחר מכן מפרידים את עור הפנים מהשרירים והרקמות מותחים אותן ומחזירים אותן למקומן, ואז תופרים את החתך. 

קראו גם על הצרת היקפים https://drglesinger.co.il/הצרת-היקפים/

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יום המא"ה

יום המא"ה נחשב לאחד הימים החשובים והחיוניים ביותר עבור כל מי שעומד להתגייס לצה"ל. מדובר למעשה על יום מיון, איתור והתאמה, שמטרתו לאפשר לצה"ל להבין

קרא עוד »