שיעורי גיטרה

חושבים ללמוד גיטרה ולא ממש מגיעים להחלטה על המקום ועל המורה שילמד אתכם? בדיוק בשביל מקרה זה, הכנו עבורכם מאמר חשוב בנושא, כזה שייתן לכם את כל הטיפים המועילים למציאת מורה ושיעורי גיטרה.

שיעורי גיטרה

רוצים ללמוד לנגן בגיטרה? אנחנו לא מאשימים אתכם. מי לא רוצה לדעת לנגן על גיטרה ברמות הגבוהות ביותר? מלבד מראה מגניב, יש עוד של יתרונות בריאותיים בלימוד נגינה בגיטרה.

שפרו את הזיכרון והריכוז שלכם

מי אמר שכלב זקן לא יכול ללמוד טריקים חדשים? אזורים במוח שלכם מגורים כאשר אתם מנגנים מנגינה, ומשפיעים על הזיכרון הקוגניטיבי והשרירי במוח שלכם. התמקדות בשיוף המיומנות החשובה הזו, יכולה לשפר את הריכוז שלכם – קצת כמו משחק טוב של סודוקו.

השתפרו בריבוי משימות

ידוע כי לימוד נגינה על כלים כמו פסנתר וגיטרה, משפרים יכולות חשובות בגוף ומאפשרות לריבוי משימות להתבצע באופן הרמוני. לדוגמא, נגינה בגיטרה פירושה שאתם מתאמים פעולות פיזיות לתוצאות סופיות, כלומר אתם יכולים לעשות את כל הדברים האלה בבת אחת:

  • לקרוא טבלאות וציונים בגיטרה
  • ליצור צורות אקורד בעצמכם
  • יכולת לזהות אילו מחרוזות מנגנות אילו תווים (הדיוק הכללי שלכם)
  • האזנה וניתוח הצלילים המושמעים בזמן אמת
  • שמירה על זמן וקצב (מספר פעימות אחיד)

שיפור מיומנויות מתמטיות

תורת המוסיקה מבוססת על מושגים מתמטיים, כולל אופן הפעולה של סולמות ואקורדים. אז נגינה על כמה אקורדים יחד, יכולה למעשה לחדד כמה כישורי חשבון בסיסיים ככה על הדרך. קריאת מוסיקה דומה גם לצורת שפה, ומצדה, מחדדת את הבנת הנקרא שלכם.

מקל על הלחץ

היה לכם יום קשה? פריטות רבות, יכולות לגרום לכם להרגיש טוב יותר. לנגינה בגיטרה יכולים להיות יתרונות טיפוליים אדירים.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה וגיניזמוס

מה זה וגיניזמוס?

נשים רבות סובלות מווגיניזמוס שהוא פחד מחדירה. מדובר על תופעה הכוללת תגובת התכווצות לא רצונית של שרירי הנרתיק בניסיונות חדירה אליו בשל פחד מחדירה. התופעה

קרא עוד »