איך לשמור על הסיגריה האלקטרונית לאורך זמן

איך לשמור על הסיגריה האלקטרונית

אתם יכולים להאריך את תוחלת החיים של הסלילים באופן משמעותי. באופן כללי חיי הסלילים נמשכים בין שבוע לשבועיים, אך ניתן להאריך אותם אם אתה מפרק כראוי סלילים חדשים כשאתה מקבל אותם ומתרגל נהלי טיפול ותחזוקה טובים במהלך השימוש ובין השימוש בו.

פעולה זו תחסוך לכם כסף לאורך זמן (מכיוון שתבזבז פחות כסף בסך הכל על סלילים חדשים לסיגריה אלקטרונית) ולמעשה תביא טעם רענן ורצוי יותר בכל השימוש בכל סליל. 

תדע שהגיע הזמן להחליף את סליל הנייד שלך לאחר שתתחיל לחוות טעם שרוף בשימוש. יותר מדי אנשים חושבים שניתן לעשות את התהליך החלופי הזה על ידי פשוט לכבות את הסליל הישן, להדביק את החדש ואז להמשיך הלאה ולעשן כרגיל. 

אך זה לא כל כך נכון. כדי לקבל חוויית vaping פרמיום לאורך זמן, עליך לתכנן את הסלילים בכל פעם שתחליף אותם.

כיצד למקד את סלילי ה- vape שלך

ראשית, השלך את הסליל הישן שלך והבריג את החדש למקומו. זה יאפשר לך לתפוס את בסיס הטנק הגדול יותר במהלך השלב הבא.

חפש את חורי המיץ בגוף ראש הסליל. זה המקום בו הפתיל אמור ליצור קשר עם מיץ הוופ שלך. קח את בקבוק הנוזל האלקטרוני שלך והוסף בזהירות טיפה של מיץ vape בכל אחד מהחורים האלה כדי להרוות את הפתיל. הוסף טיפה נוספת בתוך הראש כדי להרוות את מרכז הפתיל.

לאחר שהמכשיר שלך התמלא כראוי, הרכיב מחדש את המיכל והחבר אותו לסוללה שלך. קח ארבע עד חמש יבשות, כלומר קח גרירה מבלי להפעיל את לחצן האש של הסוללה. זה מאפשר למיץ מהמיכל לשאוף לתוך הכותנה של הפתיל, למידע נוסף.

פריצת סליל. עכשיו הגיע הזמן לפרוץ את החיווט החדש. חוט הסליל יתרחב כשהוא מחומם ויתכווץ כאשר הוא מקורר. מכיוון שזו הפעם הראשונה שאתה משתמש בה, כדאי לעשות זאת לאט לאט לשלב ההתרחבות. עשה זאת על ידי התחלת השימוש בוואטאוט נמוך יותר מהרגיל, קח כמה צפיות קצרות יותר ואז הגדל בהתמדה את משך ההספק וגרור עד שתשתמש בו כרגיל.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ללמוד תקשורת חזותית

למי מתאים ללמוד תקשורת חזותית

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המעוניינים ללמוד את התחום של תקשורת חזותית. מדובר על תחום שרק הולך ומתפתח, היות ובזכות ההתפתחות של האינטרנט, ישנו

קרא עוד »

למי לא מתאים לרכב על אופניים

היום ניתן לראות יותר ויותר רוכבי אופניים, הממלאים את שבילי וכבישי הארץ. מדובר על אנשים שמעוניינים לשפר את איכות החיים שלהם, באמצעות ענף ספורט נוח

קרא עוד »