דברים חשובים שחשוב לדעת לפני שנכנסים לעולם הבדסם

בדסם

מחפשים לתבל את חיי המין שלכם עם משחקים ארוטיים מדליקים? למה שלא תנסו את עולם הבדסם ותחוו את ההנאה ממשחקי תפקידים הכוללים שליטה, דומיננטיות, משמעת וכמובן תשוקה מינית גבוהה ומיוחדת. לפני שאתם ממהרים לרכוש שוטים, קולרים, אזיקים ושאר אביזרים אחרים או פונים לקרוא על משחקים ותנוחות מומלצות – כדאי שתדעו כמה דברים חשובים שיש לדעת לפני שנכנסים לעולם הבדסם.

מהו בדסם?

בדס"מ נקרא גם בי-די-אס-אם או בקיצור באנגלית BDSM הוא מונח המתאר משחקים ארוטיים המתנהלים בין בני זוג, כאשר המטרה המרכזית של משחקים אלו היא לבסס שליטה על האחר. משחקי התפקידים הם רבים ומגוונים ועשויים לכלול שלל טכניקות ופעולות כמו קשירה של אחד מבני הזוג, גרימת או קבלת כאב כתוצאה מהלקאות ומכות על הגוף, התנהגות דומיננטית לצורך יצירת משמעת מצד בן הזוג השני ועוד צורות רבות של יחסים המבוססים על שליטה.

קביעת כללי בטיחות

כיוון שעולם ה-BDSM כולל מגוון של פעולות הקשורות לגרימת כאב, שליטה ודומיננטיות בבן הזוג השני – חשוב קודם כל לבסס כמה כללי בטיחות בטרם אתם מיישמים את משחקי התפקידים בחדר המיטות. בדרך הזו תוכלו לקבוע "מילות ביטחון" בהן כל אחד מבני הזוג יוכל להביע במהלך המשחק את חוסר שביעות רצונו, או אף יוכל להציג את הסבל / כאב שהוא חש שאיננו כחלק מהמשחק שבני הזוג מנהלים במסגרת עולם הבדסם.

שימוש באביזרים מיוחדים

כדי שתוכלו ליישם את משחקי התפקידים כמו שצריך, כדאי שתרכשו כמה אביזרי סאדו שיסייעו לכם להיכנס לדמויות השולטות או הנשלטות כמו אביזרי ריסון, קולרים ורצועות, מסכות וכיסויי עיניים, פלאג אנאלי, דילדו, סטרפאון, ספנקרים ועוד.

מעוניינים לגוון את חיין המין שלכם? בקרו בחנות סקס סופרטויז >>>

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תאורה למסיבות ואירועים

תאורה טובה יכולה להפוך את המסיבה למהנה יותר. הנה כמה טיפים להפיק את המיטב מהמסיבה שלך: דרך מצוינת להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח יותר

קרא עוד »