שיקום קירות – מי מתעסק בזה וכמה זה עולה?

שיקום קירות - מי מתעסק בזה וכמה זה עולה?

במבנים חדשים קורה לא פעם כי רק לאחר שהחלו להתגורר במבנה מתחילים להתגלות בעיות שונות אם אלו בקיעים על קירות המבנה מבפנים ואם זו רטיבות או עובש שמתפתח. זה גם יכול להיות שפכטל על הקיר או על התקרה שמתחיל להתנפח ולהתקלף כמו גם מי גשם שמחלחלים אל תוך הבית. את כל התופעות הללו קשה מאוד לזהות לפני שמתחילים להתגורר בבית ולעשות שימוש בכל התשתיות החדשות. אז נכון שאפשר להיעזר לצורך כך בביצוע של בדק בית מקצועי בטרם נכנסים להתגורר בדירה. מדובר בפתרון מעולה במיוחד אם מתגלות בעיות שונות במבנה.

אך מי שלא טרח לבדוק את המבנה והוא כבר נכנס להתגורר בו, או אז יקרה לא פעם והוא יצטרך לשאת בעצמו בעלויות של כל מה שכרוך בתוצאות הרטיבות, העובש והמים.

גם במבנים ישנים

האמת היא שזה עשוי בהחלט לקרות גם במבנים ישנים. זה עשוי לקרות שם אפילו יותר. כי במבנה הישן התשתיות העתיקות עשויות לא פעם להיהרס, להתחיל לזייף ופשוט לתפקד בצורה הרבה פחות טובה.

גם שם אנחנו עדים לתופעות של רטיבות המחייבות טיפול, שיקום ותיקון.

קראו גם על עבודות אינסטלציה בגובה.

אז אל מי פונים במקרה כזה?

לצורך הטיפול בבעיות איטום של המבנה, יש לפנות אל חברה מקצועית אשר היא מציעה את השירות של טיפול במבנים כולל איטום ושיקום קירות. הם אלו אשר ייטיבו לבצע את המלאכה בצורה הכי נכונה והכי טובה.

איך מטפלים בקירות החיצוניים של המבנה?

אז האמת היא שלא תמיד זה יהיה כל כך פשוט וכל כך קל. ישנם מקרים רבים אשר בהם הגישה אל החלקים החיצוניים של המבנה יהיה מסובך מאוד. בעיקר בגלל הגובה של המבנה כאשר התיקון מתבקש בנקודות גבוהות של המבנה אליהם אין גישה ישירה.

בשלב זה יעשו אנשי מקצוע שימשו בציוד סנפלינג. ציוד הסנפלינג המוכר לכולנו בעיקר כציוד גלישה שנועד לצורך חוויה ואקשן, אך כיום הוא כבר נכנס לשימוש גם בתחום של שיקום קירות וטיפל באיטום מבנים.

הודות לכך המלאכה מתבצעת ביתר קלות עם תוצאות מעולות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סט משקולות 50 קילו – באיזה סוג אימונים נוכל להשתמש בהם?
אביזרי כושר יכולים לאפשר לנו לעבוד על השרירים, לפתח ולחזק ולגרום לעצמנו להיות חזקים ומאומנים יותר....
קרא עוד »
מאי 27, 2022
שולחנות קפה מעוצבים – טרנדים ב-2021
שולחן קפה, כמו שרבים יודעים, נועד גם לשימוש יום יומי וגם לעיצוב הבית. רהיט כזה שנחשב קטן יחסית - משפיע...
קרא עוד »
אוק 10, 2021
אטרקציות בים המלח – כל האטרקציות השוות במקום הנמוך בעולם
אם אתם מעוניינים להנות מחופשה שקטה, מהנה, מבריאה ומפנקת, אין כמו ים המלח  בכדי לעשות את זה. בים המלח...
קרא עוד »
פבר 16, 2021