הדרך הטובה ביותר לחיפוי קירות מטבח

1676495-min

חיפוי קירות המטבח הם חלק מהותי בנראות הכללית של המטבח שהוא לב ליבו של הבית. הטרנדים החדשים כוללים דוגמאות מרהיבות, שהופכות את המטבח לגולת הכותרת של הבית.

 

חיפוי קירות מטבח

בין הארונות התחתונים לארונות העליונים במטבח, או על אחד הקירות הפנויים אפשר להדביק במקצועיות חיפוי של אריחים בגוונים המתאימים לארונות המטבח.

מעצב הפנים של הבית רואה בדמיונו את כל המרכיבים, צבעי חזיתות הדלתות של הארונות, האי, התאורה, הריצוף וכך הוא מכוון לדגמים מסוימים של חיפויי הקיר, שהם יהיו המתאימים ביותר מבחינה וויזואלית.

 

היצע של אריחים לחיפוי הקירות

האריחים החדשניים הם בדוגמאות של בריקים בגוונים בהירים, כהים או מראה שמשולב מהדבקה של לבנים בגוונים שונים אשר מודבקים זה לצד זה וכך יוצרים מראה ייחודי בצבעים שמזכירים את צבעיהם של הפריטים הנוספים במטבח.

בנוסף לכך אפשר להזמין דגמים בצבעים שהם תואמים לצבעי המטבח כמו אריחים לבנים חלקים או עם טקסטורה מיוחדת בתוכם, אם ארונות המטבח הם בצבע לבן מאט או מבריק.

אופציה נוספת היא ליצור קוטביות בנראות, אם הארונות הם בגוון כהה כמו אפור או שחור, מזמינים אריחים בגוונים בהירים כמו לבן או שמנת והקונטרסט בין הצבעים המנוגדים יוצר מראה יפהפה.

 

אריחים עם דוגמאות

על האריחים האיכותיים החדשים, אפשר למצוא אין ספור דוגמאות מרהיבות וייחודיות הכוללות קווים גיאומטריים, שלל צורות, מבחר גדול של צבעים, פסים, שינויי גוון ושינויי צורה. אריחים של זכוכיות בגוון שקוף או צבעוניות, חלקות, מאט, מבריק ואין ספור דגמים.

אחת האופציות המעניינות היא להדביק אריחי רטרו מצוירים. אלו הם אריחים המזכירים את הבתים הישנים שכללו מרצפות בדגמים דומים, האריחים הם בדוגמאות צבעוניות ומרהיבות.

 

רוצים לקבל ייעוץ מקצועי? כנסו עכשיו לאתר של מילסטון.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם