מתי כדאי להתחיל ללמוד גיטרה?

לימודי גיטרה

הגיטרה הכי אחת מכלי הנגינה הנפוצות ביותר בעולם. אנשים רבים מוצאים נחמה, הנאה, שיתופיות, חברות ועוד מגוון רגשות בזמן הנגינה בה. לא סתם כל כך הרבה אנשים יודעים כיצד לנגן ולא סתם בכל שנה אנשים וילדים נוספים מכירים את האוצר הטמון במיתרי הגיטרה. 

עם כל הטוב שהגיטרה מביאה, מהו הזמן הטוב ביותר ללמוד גיטרה?

אפשר להגיד שאין זמן מדויק. אף אחד לא עומד עם שעון ויאמר לכם שנגמר הזמן. אבל אפשר להסכים על כך שעדיף כמה שיותר מוקדם. קיימות כיתות לימודי גיטרה לילדים בני 6 כך שניתן ללמוד את רזי הנגינה על כלי המיתר מגיל צעיר מאוד. עם זאת, אין זה אומר שגילאים מאוחרים מילדות לא יכולים ללמוד לנגן על גיטרה אך קצב הלמידה וההתקדמות יהיו שונים. 

כאשר מדובר בלמידת נגינה או שפה, התפיסה של הילדים היא מהירה יותר, מה שנותן להם טווח זמן גדול יותר בכדי להתמקצע ולהשתפשף בנגינה. כך, רבים מאותם ילדים מגיעים לנגן בצורה איכותית כבר בגילאי העשרה ומשם יכולים להתפתח בתעשיית המוזיקה אם יבחרו כך. 

יחד עם כל היתרונות של הלמידה המוקדמת, אפשר להגיד שהיופי בלמידת הנגינה על הגיטרה הוא שאף פעם לא מאוחר ללמוד אותה. גם אם החלטתם בגיל 45 שבא לכם ללמוד לנגן על גיטרה, הרי זה אפשרי ואם תציבו לעצמכם את היעד, תראו שגם תשיגו אותו עם ההתמדה הנכונה וההכוונה הנכונה. זה באמת עד כדי כך פשוט. 

מה שאנחנו באים להגיד זה ש…

אם אתם רוצים ללמוד לנגן על גיטרה, זה ממש לא משנה בני כמה אתם. אתם רק צריכים לרצות את זה ולפעול עבור זה. תראו בעצמכם שתוך זמן קצר תדעו לנגן על גיטרה.

קראו על: לימודי גיטרה בס

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מנאייכ – הסדרה שהבטיחה וקיימה
במשך שנים רבות, היה נהוג לחשוב שקשה מאוד לייצר סדרות טלוויזיה ישראלית ברמה גבוהה. בשנים האחרונות...
קרא עוד »
אוג 03, 2022
הגנה עצמית לגברים בלי להתבייש
לימוד הגנה עצמית הוא מיומנות חיונית לכולם, בין אם אתה זכר או נקבה. עם זאת, קיימת תפיסה שגויה נפוצה לפיה...
קרא עוד »
מאי 01, 2023
ערכת יצירה לילדים – לא רק כדי להעביר את הזמן
לרוב אנו מתייחסים לשיעורי יצירה של ילדים ועבודות ציור או פיסול פחות ממה שהם באמת שווים. אנו מניחים...
קרא עוד »
אפר 11, 2022