אימון לגוף ולנפש – פילאטיס

פילאטיס היא מערכת של פעילות גופנית שנועדה לשפר את המודעות והגמישות של הגוף. זה גם עוזר בשיפור הנשימה, היציבה וטונוס השרירים.

פילאטיס קיים כבר יותר ממאה שנה והתפתח לסוגים רבים ושונים של אימונים. הוא יכול לשמש כאימון כושר בסיסי וקבוע או כטיפול חלופי למי שמתאושש מפציעות או מחלות.

פילאטיס עשוי לסייע בכל מיני דברים, כמו שיפור שיווי המשקל וכוח הליבה שלך, הגברת הגמישות שלך, הפחתת כאבים בחלקים מסוימים בגוף, ואפילו לעזור לך לישון טוב יותר.

פילאטיס – תרומה לגוף וגם לנפש

פילאטיס היא צורת פעילות גופנית המתמקדת בגוף ובנפש. השיטה משמשת כדי לעזור עם מתח שרירים, חרדה ומתח.

הפילאטיס עוזר לאנשים שמחפשים דרך להקל על כאבים או אי נוחות בשרירים וכן לאלו שרוצים להימנע מפציעות להתרחש שוב.

והדבר הכי חשוב הוא שאימון פילאטיס מתאים לכל אחד ללא קשר לגיל או רמת כושר. הדרישה היחידה היא היכולת לעקוב אחר הנחיות המדריך ללא כל הנחיה מאדם אחר.

הפילאטיס – שחיטה שצוברת תאוצה

פילאטיס הוא סוג של פעילות גופנית המתמקדת בגוף ובנפש. זה משפר את הבריאות והרווחה על ידי חיזוק השרירים, שיפור הגמישות ושיפור היציבה. פילאטיס קיים כבר למעלה מ-100 שנים, אך הוא עדיין צובר פופולריות ככל שיותר אנשים מתחילים להבין את היתרונות שלו.

עקרונות הפילאטיס

העקרונות של הפילאטיס מבוססים על שלוש תנועות בסיסיות:

– נשימה

– עבודת ליבה

– גמישות וניידות של מפרקים

– תיאום שרירים, גידים, רצועות ועצבים.

לסיכום, פילאטיס הוא דרך יעילה לחיזוק הגוף, שיפור היציבה והגברת הגמישות. זה יכול לעזור גם בתרגילי נשימה, כמו גם בהגברת רמות הריכוז.

פילאטיס משמש לרוב אתלטים למניעת פציעות, אך יש לו גם שימושים רבים אחרים – משיפור היציבה ועד להפגת מתחים.

למידע נוסף על פילאטיס מכשירים, הקליקו על הלינק.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג איכותי

ישנם גורמים רבים שקובעים את איכות הקייטרינג כמו האוכל והמשקאות, השירות, האווירה ועוד. ישנם גם סוגים רבים ושונים של שירותי קייטרינג המציעים מגוון רחב של

קרא עוד »

Office moving

There are a number of companies offering office moving services, but there is one that is special in that it has the best service and

קרא עוד »