10 טיפים שיעזרו לפנות לנשים

לפנות לנשים

כמה פעמים קרה לכם שראיתם אישה שמצאה חן בעינכם אבל פשוט לא הצלחתם לגשת אליה ולפתוח בשיחה? כמה פעמים הרגשתם תחושת החמצה לאחר ערב שבו נראה שנוצר ביניהם לבין האישה שמעבר לבר, קליק, אבל פשוט לא עשיתם עם זה כלום? אם אתם רוצים לפנות בצורה טובה אל נשים חשוב שתעזרו בעשרת הטיפים הבאים:

היו נינוחים – חשוב בזמן שאתם פונים לבחורה או לכל אישה שמוצאת חן בעיניכם, כי תהיו נינוחים. אל תשדרו לחץ או חדרה. פשוט קחו נשימה עמוקה וצאו לדרך.

שדרו טבעיות – היו טבעיים. אל תנסו להתרברב או לתפור לעצמכם דמות שהיא לא אתם, זה פשוט לא יראה טוב.

התחבבו על החבר'ה שלה – אם פגשתם אישה שמוצאת חן בעינכם ואתם נמצאים בחברה, השתדלו להיות נחמדים גם לאנשים סביבה.

הפגינו התעניינות – חשוב להפגין התעניינות באישה שאתם מדברים אליה. שאלו אותה על עבודתה, אודות חייה הפרטיים והתחביבים שלה.

נסו להיות קשובים – נסו לא לקטוע את האישה שאתם נמצאים עמה בשיחה. היו קשובים וסבלניים.

בצעו מחווה אבירית – פתיחת דלת, הזזת כיסא לישיבה, תשלום החשבון ועוד, כולן מחוות רומנטיות שנשים מאד מעריכות.

השתמשו בהומור – אם יש דבר שנשים מעריכות בגברים מלבד שרירים ופנים נאות, זה הומור. נסו לשלב הומור בשיחה ואפילו בפנייה הראשונית שלכם אל זאת שמוצאת חן בעיניכם.

הגישו מחמאה – כאשר אתם מדברים עם אישה אשר מוצאת חן בעינכם, תוכלו תמיד להגיש מחמאה עדינה. החמיאו על יופייה בעדינות או על בחירת הביגוד שלה, תוך שאתם שומרים על שפה נקייה ונעימה.

היו עקביים – נסו להיות עקביים בנושאי השיחה שלכם ולהתמקד בבחורה עצמה שמוצאת חן בעיניכם. אנו יודעים כי מקומות בילוי מכילים שלל נשים יפות, אך אם יש לכם מטרה, התמקדו בה תוך מתן תשומת לב לאישה שמולכם.

תמצתו את הדברים – זה נכון ששיחה מקרית אל תוך הלילה במועדון או בכל מקום בילוי היא כיפית ונעימה. אך בשלב כל שהו שנושאי השיחה נגמרים רצוי להחליף טלפונים ולהמשיך את השיחה בפגישה הבאה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ערב בירה ונשירה

ערב בירה ונשירה – כל מה שצריך לדעת

אחת מהחוויות הישראליות המהנות ביותר מורכבת משילוב של שירה בציבור ובירה איכותית. אם גם אתם מעוניינים ליהנות בערבי הקיץ החמימים משילוב שעיקרו טעם מוזיקלי איכותי,

קרא עוד »