משחקי חצר שכל ילד יאהב!

למרות שכיום הילדים נמצאים יותר במסכים מאשר בגן השעשועים, עדיין זה לא אומר שזה הדבר הנכון. המסכים שאבו את כולם פנימה, את הילדים והמבוגרים, אולם ילד בריא אמור לשחק, לרוץ, להשתולל ואם הילד לא משחק בכלל זה לא טוב.

 

גם מבחינה חברתית זה מעכב את ההתפתחות כאשר הילד צמוד למסך ולמעשה אין לו כל אינטראקציה חברתית נורמלית.

לכן, אתם כהורים צריכים להגביל את הילד בזמן המסך ולעודד אותו לשחק במשחקים שגם אתם שיחקתם כשהייתם ילדים.

כן, זה לא יקרה מאליו ומחובתכם כהורים לדאוג לזה. אז אולי קשה לכם לצאת לפארק השעשועים כל יום, זה לא תמיד מתאפשר, אולם יש משחקי חצר שאתם יכולים לקנות לבית ולהעסיק את הילדים בלי לצאת מהבית כל יום.

תמיד יש משחקים שילדים יותר אוהבים ומשחקים שילדים פחות אוהבים. במה זה תלוי אתם שואלים? עדיין לא נמצאה הנוסחה, אבל מניסיון אנחנו יכולים להגיד לכם אלו משחקי חצר ילדים ממש ממש אוהבים.

אז אלו משחקי חצר כל ילד יאהב? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

משחקי חצר שכל ילד יאהב:

אם אתם רוצים לקנות לילדים משחקי חצר ולהפוך את החצר שלכם למגרש שעשועים עבור הילדים (כמובן באופן חלקי) יש כמה משחקים שהיינו ממליצים עליהם.

ראשית, איך לא, בימבה. ילדים אפילו בגילאים 5-6 יכולים לשחק עם בימבה מתאימה. בשביל זה אתם צריכים ללכת אתם לחנות ולקנות את זה. בחצר, אתם יכולים להוסיף כמו מסלול כזה שהילדים יכולים לשחק בו ולנסוע בתוכו. זהו מסלול שבסוף השימוש אפשר לקפל אותו ככה שהוא לא תופס כל כך מקום.

בנוסף, יש מתקן שהילדים אוהבים לקפוץ בפנים זה כמו מתנפחים אבל לא ממש, שם קופצים הרבה יותר גבוה. ילדים אוהבים את זה מאוד.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר שלנו – http://www.idanelgani.co.il/.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חבילות שי

רבים מאתנו מכירים את הדילמה הזאת: אנחנו רוצים לשמח את האנשים האהובים עלינו עם מתנה מיוחדת, אך לא תמיד ברור לנו מה כדאי לקנות. אתם

קרא עוד »