הרב יגאל כהן ולשון הרע

את הרב יגאל כהן כולנו מכירים בעקבות הרצאותיו הרבות בעניינים שבין אדם לחברו ולאור השתתפותו הפעילה בפעילויות של ארגוני קירוב שונים. הרצאותיו הרבות של הרב יגאל כהן הן לרוב גם מצולמות ומועלות לרשתות החברתיות וזה מה שגורם להם לרייטינג גבוה כל כך, מלבד העובדה שהוא מדבר באופן מרתק ביותר מה שגורם לאנשים רבים לשמוע אותו ולקבל ממנו מוסר וחיזוק.

הרב יגאל כהן עומד בראש מוסדות 'יביע אומר' שמהווים מרכזים רוחניים עבור תלמידים רבים וכן מתחזק ארגון חסד שמעניק סיוע צמוד לכ- 600 משפחות באופן שבועי קבוע. את שיעוריו מוסר הרב יגאל כהן בשפה פשוטה וברורה ובליווי הומור עממי שמדבר לכל אחד והם עוסקים בעיקר בענייני אמונה וביטחון, זוגיות ושלום בית, פחדים, חרדות וכן בענייני הלכה שונים כמו איסורי לשון הרע ורכילות ועוד.

למידע אודות הרב קנייבסקי, הקליקו על הלינק >>

קורות חייו של הרב יגאל כהן

הרב יגאל נולד בחודש כסלו של שנת תשל"ג (1972) להוריו שהיו עולים חדשים מאיראן. את שנות ילדותו הוא עשה בשכונת התקווה בדרום תל אביב ולאחר מכן עבר להתגורר בבני ברק בשכונת קריית שלום. לאחר שירות צבאי קצר ותאונת דרכים שעבר במהלכו הוא עבר להתגורר בארצות הברית ולמד שם בישיבה. בגיל 21 הוא נישא שם ושב להתגורר בארץ אחרי מספר שנים והוסמך לרב ודיין לאחר שלמד הוראה ודיינות.

החל משנת 2015 החלו לצלם את שיעוריו שמסר בבית המדרש ולהפיץ אותם ברשתות החברתיות וכן לשדר אותם בשידור חי בערוץ הידברות וביוטיוב וכן בעמוד פייסבוק שהקימו מקורביו. לאור עובדה זו, נחשב הרב יגאל כהן לדמות רבנית מפורסמת מאוד ברשתות החברתיות וכיום יש לו מאות אלפי עוקבים באינסטגרם ובפייסבוק, ערוצי יוטיוב וכן מאות קבוצות וואטסאפ שמופעלות על ידי המקורבים לו.

למאמרים נוספים היכנסו עכשיו לאתר: https://hm-news.co.il/

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו ברשתות החברתיות

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קניית מנויים ליוטיוב

קניית מנויים ליוטיוב היא טרנד חדש בתחום השיווק הדיגיטלי. זוהי אחת הדרכים הפופולריות ביותר לפרסם ביוטיוב והיא עוזרת לחברות להגיע לקהל היעד שלהן. עם למעלה

קרא עוד »

מופע אש

אש תמיד הייתה חלק נכבד בחייה של האנושות, איתה אפשר להתחמם, להכין אוכל ולהיות באור גם כאשר מחשיך. עם השנים התקדמה האנושות אל שימוש בחשמל,

קרא עוד »